Diamond Holiday Apartments Vlore ligt in Vlorë. Bezoek Onafhankelijkheidsplein en Vlora Old Town, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Lungomare Beach en Old Beach. Bekijk onze reisgids voor Vlorë
Tirana (TIA-Internationale luchthaven Nene Tereza) - 139 min. rijden
Restaurants
Shpella E Fikut
8 min. rijden
Te Vironi
6 min. wandelen
Yacht Hotel
2 min. rijden
Lime By Marina Bay
3 min. wandelen
Paradise Beach Restaurant
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Diamond Holiday Apartments Vlore
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een volledig uitgeruste spa over een binnenzwembad en een buitenzwembad. Parkeren is gratis. Je vindt er ook een seizoensgebonden buitenzwembad. Elk aparthotel bevat een keuken met een koelkast en kookplaat, naast gratis wifi en een televisie met digitale zenders. Een espressoapparaat en een waterkoker zijn enkele van de overige beschikbare voorzieningen. De privébadkamer is niet en-suite en er wordt op weekbasis een huishoudservice aangeboden.
Diamond Holiday Apartments Vlore heeft 5 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke kamer heeft aparte privébadkamers.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Er is een televisie met digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een ventilator. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
De locatie beschikt over een binnenzwembad en een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de volledig uitgeruste spa van dit aparthotel. De beschikbare behandelingen zijn diepe bindweefselmassages, hotstone-massages en sportmassages. De spa is uitgerust met een modderbad, een sauna, een bubbelbad en een stoombad. De spa is dagelijks geopend.
Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 10 per dag
Keuken
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
1 aparte privébadkamer
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv van 40 inch met digitale zenders
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Ventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Wekelijkse huishoudservice
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Mountainbiken
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
5 units
Fietsenverhuur
Parkeerplaats voor fietsen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 22.00 uur en 01.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10 per dag.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.59 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 22.00 uur en 01.00 uur
Toeslag voor babybed: EUR 10 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni tot 30 september
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Diamond Holiday Apartments Vlore over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Diamond Holiday Apartments Vlore?
Vandaag, 26 mei 2026, kost een verblijf bij Diamond Holiday Apartments Vlore van één nacht voor twee volwassenen op 27 mei 2026 min. € 62, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Diamond Holiday Apartments Vlore?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Diamond Holiday Apartments Vlore inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en 01.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Diamond Holiday Apartments Vlore uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Diamond Holiday Apartments Vlore?
Dit luxe aparthotel in Vlorë ligt op 3,5 km van Lungomare Beach en op 10 km afstand van Universiteit van Vlora en Nationaal museum van de onafhankelijkheid. Ook Old Beach en Kuzum Baba liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Diamond Holiday Apartments Vlore
5,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Marius
5 apr 2026
Positief: Inchecken, communicatie
Negatief: Accuraatheid advertentie
Indoorpool nicht geöffnet. Laudry Service nicht verfügbar. Badezimmer nach dem Duschen überschwemmt wegen defekten Dichtungen.
Marius
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Prabhat
2 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie