Hotels in de buurt van Viñedos Alonso del Yerro (Roa)

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Filter op

Gastenscore
Gastenscore
Sterrenclassificatie

Populaire hotels vlak bij Viñedos Alonso del Yerro

Hotel Finca Torremilanos

4.0-sterrenaccommodatie
8.8 van 10, Uitstekend, (84)
'Lovely hotel on the outskirts of town set in a beautiful vineyard. This hotel offers something different from the others. A very enjoyable stay. '
De prijs is € 120
inclusief belastingen en toeslagen
23 jul - 24 jul
Hotel Finca Torremilanos
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Hoe ziet de regio rond Viñedos Alonso del Yerro eruit?

Viñedos Alonso del Yerro ligt in Roa. Binnen enkele kilometers vind je 7 hotels en andere accommodaties die een uitstekende uitvalsbasis voor je verblijf vormen.

Wat is de beste overnachtingsmogelijkheid in de omgeving van Viñedos Alonso del Yerro?

La Posada de Pradorey is volgens onze reizigers een van de beste keuzes voor je verblijf, en dit herberg biedt gratis ontbijt en een restaurant. Je vindt deze accommodatie op 9 km van Viñedos Alonso del Yerro. Andere goede opties in dit gebied zijn onder meer AZZ Peñafiel Las Claras Hotel & Spa en Hotel Julia.

Hoeveel hotels zijn er in de buurt van Viñedos Alonso del Yerro?

Expedia heeft 7 hotels en andere accommodaties die op een paar kilometer afstand van Viñedos Alonso del Yerro liggen.

Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Viñedos Alonso del Yerro wil annuleren?

Zeker. De meeste hotelkamerreserveringen zijn restitueerbaar, als je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 of 48 uur voor je aankomstdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je eventueel nog de optie om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Voer je datums in, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om de best beschikbare deals in de buurt van Viñedos Alonso del Yerro te ontvangen.