Inviting 2-bed Apartment in Vilnius ligt in Zirmunai, een wijk in Vilnius. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Zaliasis Brug en Gediminotoren. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Energie en Technologie Museum en Vichy-waterpark een bezoekje brengen. Frank Zappa Standbeeld en Vingis Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Vilnius
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Inviting 2 In Vilnius Vilnius
Inviting 2 bed Apartment in Vilnius
Inviting 2-bed Apartment in Vilnius Vilnius
Inviting 2-bed Apartment in Vilnius Apartment
Inviting 2-bed Apartment in Vilnius Apartment Vilnius
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Inviting 2-bed Apartment in Vilnius inchecken?
Inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Inviting 2-bed Apartment in Vilnius uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Inviting 2-bed Apartment in Vilnius?
Dit appartement ligt in Zirmunai, op 2 km afstand van Europatoren, Vilnius Centraal Universeel Warenhuis en Energie en Technologie Museum. Ook Zaliasis Brug en Kerk van St. Rafael de Aartsengel liggen op 2 km afstand.