Gehele woning·Particuliere eigenaar

Villa Veronica Villasimius code IUN P5506

Fotogalerie voor Villa Veronica Villasimius code IUN P5506

Een lichte, gele kamer met een rieten stoel, een eettafel met een groen-wit gestreepte tafelkleed en uitzicht op een tuin door een boog.
Een slaapkamer met twee bedden, een raam met gordijnen, wanddecoratie, een nachtkastje met lamp en een thermostaat.
Een douchecabine van steen met een betegelde vloer en een gordijn.
Een kamer met een open haard, een rieten bank en uitzicht op groen.
Een keuken met een witte koelkast, een houten kastje en een bordje met de tekst 'VILLA VERONICA VILLASIMIUS'.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Veronica Villasimius code IUN P5506

  • DE getoonde PRIJS is bedoeld voor een stel of een gezin van maximaal 6 personen. Het huis biedt de mogelijkheid van 6 bedden
    Het is niet toegestaan om extra vrienden of familieleden te ontvangen met betrekking tot het aantal gasten dat is overeengekomen met de eigenaar op het moment van boeking

    NEEM ALTIJD CONTACT OP MET MIJ VOOR HET BOEKEN. Vermeld altijd de datum en het tijdstip van aankomst en vertrek, het aantal gasten, het soort gasten en waar u contact opneemt om een effectieve schatting van de kosten te krijgen.


    Het huis met twee verdiepingen van ongeveer 110 vierkante meter bevindt zich in een rustig en privé condominium. Het bestaat uit twee slaapkamers, een 3e slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een grote woonkamer met open keuken en twee badkamers. Een veranda met tafel en stoelen en een mooie privétuin met barbecue, buitendouche met warm water, grote gemeenschappelijke tuin met 2 gratis zwembaden geopend van 1 juli tot 31 augustus en mogelijkheid om een tennisbaan te gebruiken (op reservering) tegen een vergoeding. Het huis is voorzien van alle gemakken: wasmachine, tv, strijkplank, strijkijzer, heteluchtoven en koelkast, magnetron, föhn, servies, staafmixer, air-conditioning.



    Onze gezellige villa is gelegen in een zeer rustige woonwijk, met een grote parkeerplaats, op een paar meter van de 3 supermarkten in het dorp.

    Het centrum, waar u veel diensten en avondamusement zult vinden, kan te voet worden bereikt in een paar minuten.

    Binnen 3 km bereikt u alle stranden en kliffen van het schiereiland Villasimius (ongeveer 20). De prachtige stranden van Simius, Porto Giunco, Tanka Village, Timi Ama, Campus, Spiaggia del Riso, Campulongu, Capo Carbonara, Porto Sa Ruxi en vele andere prachtige stranden. De locatie van het huis stelt u in staat om de stranden te bereiken zonder noodzakelijkerwijs door het stadscentrum te gaan, in slechts 5 minuten

    Dieren worden niet geaccepteerd, roken is niet toegestaan in het huis.

    Maximale hygiëne en reinheid zijn verzekerd.

    Voldoende gratis parkeergelegenheid is beschikbaar op de straat aan de voorkant van het huis.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto aanbevolen
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin
  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie
  • Opmerking van de eigenaar: Non è consentito fumare all'interno della casa

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij de zee
  • In een dorp

Dingen om te doen

  • Tennis
  • Jetskiën in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Upon booking, you will receive the rental agreement and the building rules; please submit the guests' ID cards.
Subject to prior agreement with the owner, a late check-in may be arranged, but no later than 11:00 p.m.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Struttura adatta ai bimbi

Evenementen

No events allowed
Non è consentito organizzare feste e ospitare.

Roken

Smoking is not permitted
Non è consentito fumare all'interno della casa

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Non è consentito organizzare feste e ospitare.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT111105C2000P5506

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

deze villa ligt vlak bij het strand in Villasimius. Bezoek Stadhuis van Villasimius en Chiesa di Santa Maria, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Campus en Spiaggia di Campulongu. Reis je met kinderen? Overweeg dan Gelateria Amore Mio of ga naar Voetbalstadion van Villasimius om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals jetskiën, duiken en snorkelen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Villasimius
Meer villa's in Villasimius
Kaart
Villasimius, Sardegna

In de buurt

  • Archeologisch Museum
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Hoofdplein van Villasimius
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Ufficio Turistico Villasimius
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Stadhuis van Villasimius
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Gelateria Amore Mio
    13 min. wandelen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Cagliari (CAG-Elmas) - 57 min. rijden

Restaurants

  • Sa Tankitta
    6 min. wandelen
  • Gnocco&
    18 min. wandelen
  • Bar La Tartana
    14 min. wandelen
  • Aria Cocktail Bar & Restaurant
    16 min. wandelen
  • La Lanterna
    12 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Veronica Villasimius code IUN P5506 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Veronica Villasimius code IUN P5506?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Veronica Villasimius code IUN P5506 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Veronica Villasimius code IUN P5506 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Veronica Villasimius code IUN P5506?

Deze gezinsvriendelijke villa in Villasimius ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Archeologisch Museum, Gelateria Amore Mio en Hoofdplein van Villasimius. Ook Stadhuis van Villasimius en Guardia Medica turistica di Villasimius liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk