VOI Tanka Selected ligt aan een privéstrand in Villasimius. Verken de plaatselijke natuur bij Spiagge di Villasimius en Spiaggia di Porto Giunco. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals rondvaarten. Bekijk onze reisgids voor Villasimius
Via Degli Oleandri, 7, Villasimius, SU, 09049
In de buurt
Spiagge di Villasimius
1 min. wandelen - 0.1 km
Spiaggia di Porto Giunco
16 min. wandelen - 1.4 km
Beschermd Zeegebied Capo Carbonara
1 min. wandelen - 0.0 km
Fortezza Vecchia
8 min. wandelen - 0.7 km
Spiaggia di Campulongu
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Cagliari (CAG-Elmas) - 77 min. rijden
Restaurants
Acqua e Sale
10 min. wandelen
Caffe Spinnaker
9 min. wandelen
Il Gelatone
8 min. rijden
Il Ragno Blu
3 min. rijden
Pizza Hut
18 min. wandelen
Over deze accommodatie
VOI Tanka Selected
Hotel met een chique stijl niet ver van Spiagge di Villasimius
VOI Tanka Selected ligt in de buurt van Spiaggia di Porto Giunco en verwent gasten met een poolbar, concerten en liveshows en een tuin. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een privéstrand, ligstoelen en mogelijkheden om te zeilen. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga uiteten bij een van de 8 restaurants ter plaatse. Het fitnesscentrum biedt pilateslessen en yogalessen. Verder kun je ook volleyballen, roeien/kanoën en basketballen. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een entertainmentruimte buiten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
2 buitenzwembaden met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
5 outdoor tennisbanen, een oplaadpunt voor elektrische auto's en huwelijksservices
Boeken, een pool- of biljarttafel en spelletjes
Kamervoorzieningen
De 126 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches, bidets en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 32 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, dagelijkse schoonmaak en telefoons
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens DCA ESG, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
8 bars/lounges
8 restaurants
Een bar aan het zwembad
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
5 onoverdekte padelbanen
5 outdoor tennisbanen
Avondentertainment
Basketballen
Beachvolleyballen
Biljart/pooltafel
Boeken
Concerten/liveshows
Fitnesslessen
Karaoke
Pilateslessen
Roeien/kanoën
Spellen
Sportschool
Tennislessen
Volledig uitgeruste spa
Watersportuitrusting
Yogalessen
Zeilen
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Voorzieningen
24-uursreceptie
Geldautomaat
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Aan een privéstrand
Entertainmentzone buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Tuin
Tuinmeubels
Volledig uitgeruste spa
Massage
Spa dagelijks geopend
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Registratienummer van de accommodatie IT111105A1000F2845
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt VOI Tanka Selected over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 2 buitenzwembaden.
Zijn huisdieren welkom bij VOI Tanka Selected?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij VOI Tanka Selected inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij VOI Tanka Selected uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat VOI Tanka Selected?
Dit hotel in Villasimius ligt aan het strand, vlak bij Beschermd Zeegebied Capo Carbonara en Spiagge di Villasimius. Ook Spiaggia del Riso en Marina of Villasimius liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over VOI Tanka Selected
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
9,0
Voorzieningen
7,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 7 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 7 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
14 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The newly selected part of Voi Tanka Village is brilliant!
Everything was spot on, from the stunning surroundings to the impeccable service. The meals at Terrazza Mirto were not only tasty but also beautifully presented, making the dining experience even better.
The only downside is having to pay extra for sun loungers and umbrellas, which really should be included, especially for those staying in the selected rooms. Other than that, we had a fantastic stay and would highly recommend it
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Olu
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
What didn’t like:
The hotel insisted on charging €30 a day for an infant (7month old), €150 for the trip. While the hotel has excellent facilities for children (1 year+) it does not cater at all babies. Aside from bottle warmers in the dining areas and the common courtesy of a cot in the room & high chair, there was nothing else. None of the toilets throughout the village had baby changing facilities and of course the food options were not applicable. The premium restaurant was also inaccessible for push chairs (stairs only, no elevator). The additional cost was excessive and in bad faith with that in mind.
What we did like:
Our room was pristine, a decent size and the shower (which is key measure for me in a hotel) was really great. The staff, especially around the dining areas were generally excellent. Friendly and courteous to us with our minimal/bad Italian and amazing with our child. The food was great, probably as good or better than the food we had outside of the resort, especially in the Mirto(?) restaurant. The selection was large, fresh and varied from day to day, better than we initially expected from a half board.
Olu
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fabrizio
27 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Fabrizio
6 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mav
5 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mav
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Marius
21 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Marius
10 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Taya
2 jul 2025
Taya
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
MAURO
30 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten