Living Hotel an der Oper in Innere Stadt bevindt zich bij een winkelcentrum. Staatsopera Wenen en Keizerlijk paleis Hofburg zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Belvedere en Stephansplatz. Ook Spaanse Rijschool en Vienna Christmas market zijn zeker een bezoekje waard.De centrale ligging van dit hotel is populair voor de bezienswaardigheden. De accommodatie is ook gunstig gelegen voor het openbaar vervoer, met Oper-Karlsplatz Tram Stop op een boogscheut en Metrostation Karlsplatz op 3 minuten wandelen. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Kärntnerstrasse 44, Vienna, Vienna, 1010
In de buurt
Staatsopera Wenen
2 min. wandelen - 0.2 km
Keizerlijk paleis Hofburg
3 min. wandelen - 0.3 km
Spaanse Rijschool
8 min. wandelen - 0.7 km
Stephansplatz
9 min. wandelen - 0.8 km
Stephansdom
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Oper-Karlsplatz Tram Stop - 1 min. wandelen
Centraal station Wenen - 19 min. wandelen
Vienna International Airport (VIE) - 29 min. rijden
Restaurants
Starbucks
2 min. wandelen
Gerstner K. u. K. Hofzuckerbäcker
3 min. wandelen
L’Opera Cafe
2 min. wandelen
McDonald's
1 min. wandelen
Starbucks
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Living Hotel an der Oper
Hotel met een chique stijl niet ver van Staatsopera Wenen
Living Hotel an der Oper bevindt zich dicht bij Keizerlijk paleis Hofburg en Spaanse Rijschool en biedt een shoppingcenter ter plaatse en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en rookvrije accommodatie
Gratis kranten, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Meertalig personeel, een 24-uurs receptie en een waterkoeler
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de centrale ligging en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Living Hotel an der Oper hebben leuke bijkomstigheden zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters, ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Flatscreentelevisies met kabelzenders
(kleer)kasten, minikoelkasten en gratis theezakjes/oploskoffie
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Green Globe. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.
Gelijkaardige accommodaties
Hotel Singerstrasse – 500m next to St. Stephens Square
Innere Stadt
Hotel Singerstrasse – 500m next to St. Stephens Square
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 11.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.30 uur in het weekend: EUR 24 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Dingen om te doen
Winkelcentrum
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
6 etages
Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Roken is niet toegelaten
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Minikoelkast
Theezakjes/oploskoffie
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Herbruikbare koffie-/theefilters
Ledverlichting
Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 16 per huisdier, per nacht
Alleen honden zijn toegestaan
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 65.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 24 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 45 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 16 per huisdier, per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 65.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Living Hotel an der Oper?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 16 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost een verblijf bij Living Hotel an der Oper?
Vandaag, 22 sep. 2026, kost een verblijf bij Living Hotel an der Oper van één nacht voor twee volwassenen op 22 okt. 2026 min. € 191, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Living Hotel an der Oper zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Living Hotel an der Oper inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Living Hotel an der Oper uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Living Hotel an der Oper een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 45 per voertuig.
Waar staat Living Hotel an der Oper?
Dit hotel ligt in Innere Stadt, op 10 minuten wandelen van Staatsopera Wenen, Keizerlijk paleis Hofburg en Spaanse Rijschool. Ook Stephansplatz en Stephansdom liggen op 15 minuten wandelen. Oper-Karlsplatz Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Karlsplatz is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Living Hotel an der Oper
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 725 van 1006 beoordelingen
10 - Uitstekend
725
Gastenscore: 8 - Goed. 209 van 1006 beoordelingen
8 - Goed
209
Gastenscore: 6 - Redelijk. 43 van 1006 beoordelingen
6 - Redelijk
43
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 1006 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 1006 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Okke van der
7 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super fijn hotel, middenin de stad.
Fijne bedden.
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Miranda
22 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wat een centraal liggend hotel! Winkels en eetgelegenheden op loopafstand bezienswaardigheden en de metro. Lekkere, en nog eens gratis ook, koffie pakken in de hal. Vanaf het vliegveld goed te bereiken met OV( bus, metro of trein). Ontbijtzaal is niet groot, maar alles is er! Ik raad dit hotel zeker aan!!
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gayane
12 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spacious room, exceptionally friendly and helpful staff, nice breakfast, best possible location in the city centre.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nenette
16 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was beautiful and perfect. Everything we needed. The location was also about his perfect as you could get. This is my new hotel in Vienna! I will definitely be staying here anytime I am in that city.
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
cheryl
18 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Really great location a block from the Opera, sites nearby and transportation. Very helpful staff. Water and coffee available all day was nice. Since it is an older hotel, not necessarily updated but the apartment layout is spacious.
4 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maria Helena
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location friendly staff good breakfast
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
TATSUNARI
16 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
アクセスは最高です。朝食代が宿泊代に含まれていなく残念であった。
部屋が広く 少し寒かった。
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mark
10 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location at Karlsplatz across from the opera (go to an opera performance). The staff is very nice and helpful. The room is large and nice but starting to get aged.
3 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Luiz Claudio
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel incrível no coração de Viena.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ravindra
9 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Central location to all attractions, great service and very helpful staff.
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ram
9 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good size room and bathroom. Room and bathroom clean. Felt like an Airbnb, Kitchen had utensil to make tea etc and a table with chair to eat a meal. Staff was helpful and always ready to assist, especially Eddie, who checked us in and carried our luggage to our room and showed on the map regarding various attractions.
Location was near to tram and underground trains.
Great place to stay and enjoy Vienna's various attractions.
4 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Chi Lin
10 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
很棒的飯店,交通棒,人員棒
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
William
9 mei 2026
Great services and location.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Douglas
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location! Convenient to all attractions and great restaurants.
Would recommend!
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Judith
13 mei 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
N
6 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pero
16 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
5 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maria Helena
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location coffee and water readily accessible and high quality. Accommodating staff, grat property.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ayala
7 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff are helpful, kind snd forthcoming. Property in the city
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Maria
30 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice spacious room. Very friendly and helpful stuff. Conveniently located
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mark
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was old but very nice! The staff was very helpful & always ready to help. Nice location in the city.
7 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Mirela
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Basic amenities, but overall ok.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Silvina
11 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property exceeded expectations. It was like living in a palace with excellent amenities. On top, ts location is great for anyone who wants to explore Vienna without driving long distances. Highly recommended.
The staff is friendly, knowledgeable, helpful and kind. Breakfasr had options for every tastebandbmade our start easier. It was an excellent stay!
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Matthew
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The top thing with this hotel is the location - very convenient for all central tourist places, plus very close to the Karlsplatz U-Bahn station. Facilities good.
8 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nahum
10 mrt 2026
Positief: Netheid
Outstanding place to stay while attenting the Vienna opera.