Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een snelle incheckservice, maar ook een snelle uitcheckservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken als een wasmachine/droogkast en een zetelbed, terwijl de flatscreentelevisie met kabelzenders en een dvd-speler het entertainment verzorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van wasmachines/drogers en Dvd-speler. Elke kamer heeft een balkon of terras. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben tweepersoons zetelbedden. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 42 inch heeft kabelzenders. Ook heeft elke kamer een espressoapparaat en een strijkplank/strijkijzer.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: EUR 8 per dag
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv van 42 inch met kabelzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toeslag: EUR 15 per accommodatie per verblijf (maximum EUR 15 per verblijf)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke paden
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dingen om te doen
Golfbaan in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 15
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Neem één week voor aankomst contact op met het kantoor om een afspraak te maken bij het appartement voor het overhandigen van de sleutel. Gebruik hiervoor de gegevens in uw boekingsbevestiging.
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 15 per accommodatie, per verblijf (maximum EUR 15 per verblijf)
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 8 per dag.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: EUR 45 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per accommodatie, per verblijf, maximum EUR 15 per verblijf
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 15 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 8 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dietrichgasse
Modern Apartment Dietrichgasse
Modern Apartment Vienna Dietrichgasse
Modern Dietrichgasse
Modern Vienna Dietrichgasse
GoVIenna Modern Apartment
GoVIenna Modern
GoVIenna Modern Apartment Vienna
GoVIenna Modern Vienna
Govienna Modern
GoVienna Modern Apartment Vienna
GoVienna Modern Apartment Apartment
GoVienna Modern Apartment Apartment Vienna
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Landstraße, een wijk in Wenen, en ligt vlak bij een metrostation. Belvedere en Ernst Happel Stadion zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Naschmarkt en Vienna Christmas market. Universiteit voor muziek en de uitvoerende kunsten en Botanische tuin van de universiteit van Wenen zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Wenen
Station Quartier Belvedere (Arsenalstraße) - 5 min. rijden
Metrostation Kardinal-Nagl-Platz - 5 min. wandelen
Vienna International Airport (VIE) - 12 min. rijden
Restaurants
Brass Monkey
3 min. wandelen
Grammpphon
6 min. wandelen
Ebi
4 min. wandelen
Bella Compagnia
9 min. wandelen
Arizona Burger & Bar
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij GoVienna Modern Apartment?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per accommodatie, per verblijf.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij GoVienna Modern Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 15 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij GoVienna Modern Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat GoVienna Modern Apartment?
Dit appartement ligt in Landstraße, op 10 minuten wandelen van Donau Rivier en Prater. Ook Stephansdom en Staatsopera Wenen liggen op 3 km afstand. Metrostation Kardinal-Nagl-Platz ligt op 5 minuten wandelen en naar Erdbergstraße Tram Stop is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over GoVienna Modern Apartment
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 15 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 15 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 15 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 15 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 15 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10
Netheid
9,4
Locatie
9,2
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
12 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect apartment, so close to the city, bus station and easy access to the airport. Abit quiet in the evening as there are no restaurants or pubs for several blocks but definately a great place if you need peace.
A super spacious, bright and very warm apartment with absolutely all amenities that you might require. The apartment is in the yard, so you'll have quite and peace; a wonderful big terrace overlooking rooftops and a big old tree in front. Very comfortable bed, the kitchen is absolutely fully equipped, big bath-tub, his-and-hers bathroom sinks.
It is a really wonderful choice for family (children beds, children feeding table-chair) and couples.
Not to forget - the apartment was sparkling clean.
Was a great pick! Thank you!
Vita
3 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
24 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good Apartment!
Really good apartment!
Help of staff is not really required except check-in process. But staff was kind during the check-in Process.
Almost all the things like dishes, towels, pans are prepared and you can use tea, salt and salad source for food as well.
I will recommend the place when you have experiences in travel without help of staff.
Staff does not appear in front of you during our stay after the check-in and it is really good for experienced travellers.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Yuwei, 台灣
Reisde met een groep
3 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
這是一間非常棒的公寓,床很舒服,設備齊全,我們在這裡度假非常幸福
Yuwei
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Mégane
27 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Logement bien situé à environ 30 min du centre ville à pied et 5 min du métro qui rejoint le centre en 2 stations.
Logement spacieux, propre possédant de nombreux couchages et correspondant parfaitement aux photos.
Tout est fournis, environnement calme et présence d'un balcon qui ravira les fumeurs.
Mégane
3 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
IVANILDA
23 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Foi bom
IVANILDA
2 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
José, Zaragoza
11 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un lugar muy limpio y agradable.
Ideal para estar en familia, a un paso del parque más grande de la ciudad y de transporte.
José
2 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Yves-Marc
14 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vienne mai 2018
Nous avons passé une agréable semaine à Vienne du 7 au 12 mai, ville avec un riche passé historique avec beaucoup de monuments/musées à visiter et des habitants chaleureux très à l'écoute des visiteurs, pour peu que ceux-ci respectent les lieux et us et coutumes, ce qui est la moindre des choses, on se sent aussi en sécurité dans la ville.
L'appartement est agréable, il est bien équipé et calme, car il donne sur une cours intérieure avec un balcon, il est bien situé, à 2 stations de métro de la station "Landstrasse wien mitte" qui comporte plusieurs correspondances, dans un réseau à taille humaine contrairement à celui de Paris.
Pour aller à l'aéroport nous avons pris le S7 qui nous a amené 25'/30' plus tard à Landstrasse pour un cout de 4€60 pour 2 personnes, puis nous avons pris une carte semaine 34€20 pour 2, qui donne accès au métro, au bus et au tram, vous validez le ticket le 1er jour puis ce n'est plus obligatoire de valider à nouveau le ticket à chaque trajet, ce qui est très pratique.
Pour découvrir la ville, je vous conseille le TRAM quand c’est possible, les distances ne sont pas énormes et vous pourrez voir les architectures de la ville.
En ce qui concerne l’alimentation, nous avons été surpris par la qualité des produits pour tous types de restaurants ou de commerces, ceux-ci ne sont pas salés/sucrés outre mesure et en plus ils ont du gout.
Bon séjour si vous y allez...
Yves-Marc
5 nachten verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
kate, Manchester
26 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nice apartment. close to the train station. city
I enjoyed the apartment. The facility and other equipment in the apartment was fantastic. I will recommend the apartment to family and friends.
kate
4 nachten verbleven in februari 2018
8/10 – Goed
silvia, madrid
12 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zona tranquila y bien comunicada. El apartamento muy cuidado con todas las comodidades necesarias. El personal muy amable y atento
silvia
3 nachten verbleven in januari 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
10 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
꼭 다시 오고 싶은곳
매우 친절하시고 숙소 또한 완벽이었어요 너무 편안하게 잘 지냈어요 다음에 이곳을 꼭 다시 이용하고 싶어요 강추!!
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
Lizette, Västerås
13 jan 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fräsch lägenhet
Fräsht air bnb med 6 sovplatser. Det var varmt och skönt och nytt. Fanns även baby säng, så bra för familjer. Ca: 500 meter till Metro U3 och få stationer till centrum. Fanns dock inget i närmaste området. Finns också en supermarlet vid parken som är vid metrostationen. Finns utrustning och diskmaskin i lägenheten så man kan lätt laga egen mat. Det man ska tänka på är att det inte är en reception utan endast en lägenhet aå de vill att man gör upp en tid innan när man möta för att ge nyckeln. Vi fick ringa på dem fastän vi gjorde uppåt tid och fick vänta ute i kylan i 30 min, sånt händer.
Lizette
10/10 – Uitstekend
Sandra
19 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sandra
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer