Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Beautiful studio at the Naschmarkt, 5 minutes from the center and in an absolutely quiet location
Appartement in Wenen, op enkele stappen van Naschmarkt
Fotogalerie voor Beautiful studio at the Naschmarkt, 5 minutes from the center and in an absolutely quiet location





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Luxurious apartment on the Naschmarkt but in a quiet location
Luxurious apartment on the Naschmarkt but in a quiet location
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Mariahilf, een wijk in Wenen. Staatsopera Wenen en Keizerlijk paleis Hofburg zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Naschmarkt en Vienna Christmas market. Station Karlsplatz Stadtbahn en Haus der Musik zijn ook een bezoek waard.
Wien, Wien
In de buurt
- Naschmarkt - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Kunsthistorisches Museum - 5 min. wandelen - 0.4 km
- Kärntner Straße - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Keizerlijk paleis Hofburg - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Staatsopera Wenen - 8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- WEIN & CO Naschmarkt - 1 min. wandelen
- Prego Am Naschmarkt - 2 min. wandelen
- Umar Fisch - 2 min. wandelen
- Restaurant Saigon - 1 min. wandelen
- Fischvierterl am Naschmarkt - 1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Beautiful studio at the Naschmarkt, 5 minutes from the center and in an absolutely quiet location
Beoordelingen
9,4








