Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Palace Hotel ligt in het stadscentrum en aan het water in Viareggio. Bezoek Villa Puccini, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Strand van Viareggio en Lago di Massaciuccoli. Ook Passeggiata di Viareggio en Haven van Viareggio zijn zeker een bezoekje waard.Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Viareggio
Via Flavio Gioia, 2, Viareggio, LU, 55049
In de buurt
Passeggiata di Viareggio
2 min. wandelen - 0.2 km
Strand van Viareggio
5 min. wandelen - 0.4 km
Villa Paolina
9 min. wandelen - 0.8 km
Centro Matteucci per l'Arte Moderna
6 min. wandelen - 0.6 km
Haven van Viareggio
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Viareggio - 15 min. wandelen
Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 35 min. rijden
Restaurants
Cafe Fappani
5 min. wandelen
Fanatiko
7 min. wandelen
Ristorante Florida
3 min. wandelen
Bar Pasticceria Puccinelli
7 min. wandelen
La Fiorentina
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Palace Hotel
Hotel met een chique stijl, verbouwd in 2023 en niet ver van Passeggiata di Viareggio
Palace Hotel bevindt zich dicht bij Strand van Viareggio en Haven van Viareggio en biedt een dakterras, een droogkuis/wasserijservice en 2 bars. Trakteer jezelf op een manicure/pedicure of andere wellness. Geniet van Italiaanse gerechten, uitzicht op het strand en dineren in openlucht bij de 2 restaurants ter plaatse. Gratis wifi in de kamer en een conferentiecentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), fietsverhuur en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Een strandcub ter plaatse, gemeenschappelijke werkruimte en meertalig personeel
Strandlakens, een feestzaal en vergaderruimtes
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 72 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop extra's zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met designer toiletartikelen en bidets
Lcd-televisies van 45 inch met digitale zenders
(kleer)kasten, kookgerei, borden en bestek en waterkokers
De volledige accommodatie is gerenoveerd in april 2023
Feestruimte
Gebouwd in 1919
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 45 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je het kamertype ‘Flexibel’ hebt geboekt, dien je tijdens je verblijf mogelijk van kamer te wisselen.
Als je een kamer hebt geboekt in de categorie 'Flexibel (kamerwijziging)', dien je mogelijk van kamer te wisselen tijdens je verblijf.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 23 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 100 per voertuig (enkele reis, voor maximum 5 personen)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Deze accommodatie biedt van mei tot september 1 strandparasol, 2 strandstoelen en 2 strandhanddoeken voor EUR 30 per dag.
Registratienummer van de accommodatie IT046033A12IS4XCC6
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Palace Hotel Viareggio
Palace Viareggio
Palace Hotel Hotel
Palace Hotel Viareggio
Palace Hotel Hotel Viareggio
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Palace Hotel?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Palace Hotel?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Palace Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 17 apr. 2026 min. € 152, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Palace Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Palace Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Palace Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 100 per voertuig.
Waar staat Palace Hotel?
Dit hotel ligt in het centrum van Viareggio, op 5 minuten wandelen van Passeggiata di Viareggio en Strand van Viareggio. Ook Haven van Viareggio en Lago di Massaciuccoli liggen op 10 km afstand. Station Viareggio ligt op 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Palace Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,8
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 82 van 127 beoordelingen
10 - Uitstekend
82
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 127 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 127 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 127 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 127 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Joris
10 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Joris
1 nacht verbleven in januari 2024
6/10 – Redelijk
Martin
Reisde met familie
6 apr 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schön renoviertes Zimmer und top Lage. Der Service war jedoch eher distanziert und beschränkte sich auf das Nötigste. Auch bei Fragen zum öffentlichen Parkplatz an Feiertagen konnte uns die Rezeption nicht weiterhelfen. Störend war zudem ein Duft aus der Lüftung, der während der zweiten Nacht unangenehm wurde.
Insgesamt ein gutes Hotel mit Verbesserungspotenzial beim Service.
Martin
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
jane
7 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful experience everything was perfect. Very helpful front desk staff, excellent restaurant, comfy and spacious room, spotless throughout and great location
jane
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Susan, Ferdinand
Reisde met familie
23 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was amazing; the room and balcony were beautiful. The bathroom was spectacular.
Susan
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
CARMINE
Reisde met partner
10 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel molto elegante a ridosso della passeggiata sul lungomare. Vista dalla terrazza spettacolare... davvero una chicca! Colazione e servizio eccellenti. Lo consiglio...noi ci torneremo sicuramente!
CARMINE
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Maksym
5 nov 2025
Maksym
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
David
18 okt 2025
David
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Marco, Marcallo con Casone
Reisde met partner
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bellissimo Hotel, camera spaziosa con bagno grande e pulito. Personale attento e sempre disponibile un grazie anche a quelli della reception. Colazione fantastica c’è di tutto dal salato al dolce con molta scelta. Da provare!!
Marco
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Gareth
Reisde met partner
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful welcome after our late arrival, excellent hospitality. Prosecco at breakfast was a special start to the day.
Gareth
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jerry
Reisde met partner, Reisde met familie
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was friendly and professional. Property clean and as advertised. Would recommend to family and friends.
Julian at check in was amazing, he personally showed us around the hotel and escorted us to our room.
Jerry
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Heather
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had 4 wonderful nights
Heather
4 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Yavuz
Reisde met partner
14 aug 2025
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Palace? More like a budget B&B, where you’re charged €360 for a basic street view room per night with old furniture…
Check your bill when checking out because they tried to charge two separate dinners worth about €200 which we didn’t have. When pointed out, there was no apology!
I’ve never seen a beachfront hotel charging for beach towels before. Here you rent them for €3 each! And of course the sunbeds and umbrellas are extra… Beach itself is more like a mall’s car park with never ending slots.
The management is so cheap, apparently there’s only two irons for the entire hotel! And every time you ask for one to be left in the room, they just collect it back after an hour…. When I complained and requested it back, the man at the reception called Julian gave me smirk and a shrug instead of an apology and rejected my request to share my feedback with the management.
There is a rooftop bar with a very poor selection of wines (one generic white and one red) served by the glass at €10 each - and you’re in Tuscany… Also the set up is so weird, you don’t get to see the sunset from any of the front row seats as the view is blocked by the pillars of the wall unless you stand up… a glass wall would’ve just fixed it.
Dirty and worn communal spaces, as well as very outdated interiors.
It’s a pity cause the location is lovely but it’s a terribly managed hotel.
Yavuz
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Malin
Reisde met familie
20 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Malin
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Nicol
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful breakfasts, access to beach, and service!!
Nicol
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Tore
Reisde met familie
2 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tore
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Darryl, Avon
Reisde met partner
16 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very helpful and engaging. The breakfast was incredible, and the service and food were excellent. The room was very nice and well appointed. Any issues (air conditioning, TV) were fixed immediately. Enjoyed the roof top bar and the location was one of the best on the promenade
Darryl
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Ben
Reisde met een groep, Reisde met familie
5 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel and staff are extremely nice. Couldn’t ask for more, location is great, rooms are nice, breakfast is great and a lovely roof to bar to top it all off. Highly recommend.
Ben
3 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Breckannii
5 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great hotel close to the beach and beautiful rooftop terrace. Great breakfast. Not very close to the train and no shuttle available. Also very slow check-out; almost missed our train. Not the best dinner service by wait staff, but good food. Overall good hotel, just give yourself plenty of time for everything.
Breckannii
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Joseph
26 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were excellent. The breakfast was one of the best in all my travels in Italy. And you can’t beat the location.
Joseph
2 nachten verbleven in mei 2025
4/10 – Matig
Aurelio, Winter Garden
Reisde met familie
8 mei 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is located in a beach area. Nothing special about it. Dated, looks like it has seen better times, a long time ago. Same with the hotel. Everything is old, looks worn out, smells like old, furniture is completely obsolete. It is in urgent need of renovation, and it should be no more than a two stars hotel.
Not recommended…
Aurelio
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Peter, Budaors
Reisde met partner
1 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent stay. Highly qualified staff.
Peter
1 nacht verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Diana
29 apr 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Property not well maintained, our room had lots of ants, no AC and very dusty not cleaned well.
Diana
6 nachten verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Ronda
27 apr 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The overall staff
Ronda
6 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Alonso
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buen servicio. El desayuno muy completo.
Alonso
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Wolfgang
Reisde met een groep
15 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hervorragender Service, super freundliche Mitarbeiter:innen, fantastisches Frühstück.