Geheel appartement

Sun, Beach & Spa All The Year beautiful place to enjoy in summer or winter

Fotogalerie voor Sun, Beach & Spa All The Year beautiful place to enjoy in summer or winter

Buiten dineren
Exterieur
Strand
Zwembad
Een compacte keuken met een vaatwasser, wasmachine, magnetron en een raam met gordijn.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 590 m²

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sun, Beach & Spa All The Year beautiful place to enjoy in summer or winter

  • Huurbasis: gehele huis of appartement
    Aantal slaapkamers: 2; Aantal andere kamers met bedden: 0
    Aantal badkamers: 2

    Appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers (
    De lakens zijn niet inbegrepen, maar kunnen worden aangevraagd voor een extra vergoeding per verblijf) op de begane grond met veranda en tuin. Met airconditioning en perfect uitgerust. In een zeer ruim en mooi luxe resort, grote wandelingen door tuinen met fonteinen en palmbomen, watervallen, speeltuinen, privéparkeergelegenheid en videobewaking. Gelegen op slechts 2 km van het strand van El Playazo de Vera, 5 km lang, ideaal om de auto met alle strandaccessoires op een comfortabele manier te dragen. Het klimaat is zeer mild in de zomer van maximaal 30 graden en in de winter niet vanaf de 15e. Zon het hele jaar door gegarandeerd !!!! Zeer dicht bij het strand en supermarkten en restaurants, evenals een formidabel waterpark. En ... voor vogelaars op slechts 1 km afstand zijn er natuurlijke lagunes waar veel trekvogels, waaronder flamingo's, stoppen! Golfliefhebbers hebben cursussen op slechts 5 km afstand en fans van de lokale gastronomie kunnen genieten van de frisheid van verse vis en zeevruchten die dagelijks worden gevangen in de vissershaven van Garrucha op 5 km.
    Wij bieden gratis wifi tijdens uw verblijf!

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Sauna

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Sportschool
  • Tennis
  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 90 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Check-in time: from 04:00 PM to 08:00 PM

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Servicetoeslag: EUR 59 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Vera. Geniet van de prachtige natuur bij Vera Playa en Playa de Quitapellejos. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Vera AquaVera Water Park en Centro Cultural Convento de la Victoria. Karting Garrucha en Extreme Avontuur Mojacar zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Vera
Meer appartementen in Vera
Kaart
Vera, Andalucía

In de buurt

  • Playa El Playazo
    4 min. rijden - 3.9 km
  • Vera Playa
    4 min. rijden - 4.2 km
  • Vera AquaVera Waterpark
    5 min. rijden - 4.2 km
  • Playa Puerto del Rey
    6 min. rijden - 5.0 km
  • Golfclub Valle del Este
    14 min. rijden - 14.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Aguilas - 33 min. rijden

Restaurants

  • Chiringuito D'Maruja
    8 min. rijden
  • Restaurant Mbali
    5 min. rijden
  • Chiringuito Vera Natura. (Sol y Luna)
    4 min. rijden
  • Oasis Cafe
    4 min. rijden
  • Chiringuito Pirata
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sun, Beach & Spa All The Year beautiful place to enjoy in summer or winter?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Sun, Beach & Spa All The Year beautiful place to enjoy in summer or winter inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sun, Beach & Spa All The Year beautiful place to enjoy in summer or winter uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Sun, Beach & Spa All The Year beautiful place to enjoy in summer or winter?

Dit appartement in Vera ligt op 3 km afstand van Vera Playa, Vera AquaVera Water Park en Playa de Quitapellejos. Ook Playa Puerto del Rey en Desert Springs Golf Club liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Sun, Beach & Spa All The Year beautiful place to enjoy in summer or winter

8,0

Zeer goed

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

SEJOUR TRES BIEN

Nous avons passé un très bon séjour avec toutes les commodités ( égal à l'annonce) Le seul bémol c'est les mouches sur la terrasse!!! il faudrait trouver un moyen de les expédier ailleurs car à la fin c'était limite insupportable. Investissez dans un ventilateur!!!!
14 nachten verbleven in juli 2024