Geheel appartement

Venice House

Fotogalerie voor Venice House

Een terras met rieten meubilair en een grote parasol, omgeven door een metalen hek en potplanten.
Een kleine keuken met een koelkast, fornuis en kasten, een zithoek met stoelen, en een gang naar een andere kamer.
Een gevel met een houten deur, een klein terras en een verharde looppad.
Een slaapkamer met een bed, een kast, een nachtkastje en een schilderij aan de muur.
Een keuken met een witte tafel en stoelen, een fornuis, oven en kasten.

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 216 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 70
inclusief belastingen en toeslagen
29 jul - 30 jul

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Venice House

  • Appartement vlak bij Grand Canal
  • Venice House bevindt zich vlak bij Haven van Marghera en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
  • Parkeerplaatsen ter plaatse
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Venice House hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en aparte eetruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Terrassen, aparte eetruimtes en gemeenschappelijke keukens

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Toegang tot gemeenschappelijke keuken

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Buiten

  • Patio

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.50 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.70 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Betaald parkeren: EUR 10 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT027042B4PPB2VNB4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

Venice House ligt in Mestre. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. San Giuliano Park en Zattere zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mestre
Meer appartementen in Venetië
Kaart
Via Oslavia, Mestre, VE, 30171

In de buurt

  • Een historisch plein met een klokkentoren, traditionele gebouwen en terrassen.
    Piazza Ferretto
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • M9 Mestre Museum
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Toniolo theater
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Haven van Marghera
    8 min. rijden - 2.9 km
  • Stadstoren van Mestre
    12 min. rijden - 5.3 km

Lokaal vervoer

  • Mestre Centro B1 - 4 min. rijden
  • Station Venezia Mestre - 8 min. wandelen
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 20 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    8 min. wandelen
  • Chef Express
    8 min. wandelen
  • Puro Gusto
    8 min. wandelen
  • Soul Kitchen
    8 min. wandelen
  • Arcimboldo
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Venice House?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Venice House?

Vandaag, 28 jul. 2026, kost een verblijf bij Venice House van één nacht voor twee volwassenen op 29 jul. 2026 min. € 70, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 10 per dag.

Hoe laat kan ik bij Venice House inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Venice House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Venice House?

Dit appartement in Mestre ligt op 1,4 km van Piazza Ferretto en op 5 km afstand van Haven van Marghera en Forte Marghera. Ook Ospedale Villa Salus en San Giuliano Park liggen op 5 km afstand. Mestre Centro B1 ligt op 23 minuten wandelen en naar Station Venezia Mestre is het 8 minuten wandelen.

Beoordelingen over Venice House

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen

2,0

Netheid

Beoordelingen

Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Søren

Negatief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
There was no housenumber - when i finally found it with help from locals there was no instructions -at least in english. Nobody answered the door. Had to book another room and they wouldnt refund the money. STAY AWAY
2 nachten verbleven in juni 2026