Geheel appartement

Rialto Corte dei Sansoni

Fotogalerie voor Rialto Corte dei Sansoni

Details aan de buitenkant
Appartement, 2 slaapkamers | 2 slaapkamers, individueel gemeubileerd, een bureau
Gang
Gang
Appartement, 2 slaapkamers | Dineren op de kamer

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 5100 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Rialto Corte dei Sansoni

Dit rookvrije appartement beschikt over meertalig personeel. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met digitale zenders, terwijl een wasmachine en een eetruimte voor nog meer comfort zorgen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gemeubileerd en hebben bureaus. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een bidet.

In dit appartement in Venetië is wifi gratis. Er is een televisie met digitale zenders. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 35 per verblijf

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Tv van 35 inch met digitale zenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Individuele aankleding

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op bepaalde datums van het jaar dienen bezoekers een toegangsprijs van EUR 5-10 per persoon per dag te betalen om Venetië binnen te komen. Als je een accommodatie in Venetië hebt, ben je vrijgesteld van betaling hiervan. Gasten dienen echter op voorhand een vrijstellingsvoucher aan te vragen en deze bij aankomst met een identiteitsbewijs te tonen. Ga naar cda.ve.it/en/ om de betreffende datums te bekijken en een vrijstelling aan te vragen.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 35 per verblijf.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 150 per verblijf
  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 35 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT027042C2PVZYVJQX, 027042-LOC-00454
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Rialto Corte dei Sansoni Venice
Rialto Corte dei Sansoni Apartment
Rialto Corte dei Sansoni Apartment Venice

Over deze buurt

dit appartement ligt in Venetië in het stadscentrum. Rialtobrug en Basiliek van San Marco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Venetië en Tronchetto (halte waterbus). Marina di Venezia en Museo di Storia Naturale di Venezia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer appartementen in Venetië
Kaart
899 Campiello del Sansoni, Venice, VE, 30125

In de buurt

  • Rialtobrug
    Rialtobrug
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Galleria Giorgio Franchetti alla Ca' d'Oro
    Galleria Giorgio Franchetti alla Ca' d'Oro
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • San Marcoplein
    San Marcoplein
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Basiliek van San Marco
    Basiliek van San Marco
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Dogenpaleis
    Dogenpaleis
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Venetië Santa Lucia - 16 min. wandelen

Restaurants

  • Hostaria Sant'Aponal
    2 min. wandelen
  • Cantina Do Mori
    2 min. wandelen
  • Antico Forno Venice
    1 min. wandelen
  • Dai Zemei
    2 min. wandelen
  • Bacaro Al Ravano
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rialto Corte dei Sansoni?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Rialto Corte dei Sansoni inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Rialto Corte dei Sansoni uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Rialto Corte dei Sansoni?

Dit appartement ligt in Venetië centrum, op 5 minuten wandelen van Rialtomarkt en Rialtobrug. Ook San Marcoplein en Basiliek van San Marco liggen op een kwartiertje wandelen. Station Venetië Santa Lucia ligt op 16 minuten wandelen en naar Venetië (XVQ-Station Venezia Santa Lucia) is het 16 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Rialto Corte dei Sansoni

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen

8,0

Netheid

2,0

Voorzieningen

6,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

2/10 – Ontzettend slecht

Sanjay

Reisde met familie
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Someone knocked out door on first day and telling that they are from apartment below the property and they have water leak from this apartment. How could I trust someone in a new place. We told them to contact the property owner, but we did not feel safe there after. They asked us to vacate the property next day in morning and gave us an alternate property away from this location Rialto. We had to pack everything in the morning and leave to another property. Rialto property did not have bath soap and toilet was not sufficient for 2 days. Kitchen did not have basics like salt and pepper, I had to go buy it just to have a simple breakfast at home. I totally forgot to check salt and pepper in apartment when we bought our groceries. The other property was not that good and far from Rialto. We requested full refund, and they agreed. Now I had lost half day struggling to pack and move. After that I had to change the plans and cut short my trip activities in Venice and was so stressed. Vacation ruined! Had to drop off the at Luggage storage facility and went out and then booked another place in evening, was challenging to get anything in reasonable price range on short motice. Now comes the refund, they did not refund the full amount and took the cancellation fee. I did not cancel, they did, why should I pay cancellation fee? Had to contact Expedia and they helped me get the full refund after few days of back and forth. So much pain and stress for a vacation we wanted to enjoy :(
2 nachten verbleven in juni 2024