Geheel appartement
Gold
Dit appartement met een keuken ligt op 8 minuten stappen van Rialtobrug
Fotogalerie voor Gold





Beoordelingen
7,0 op 10 –
Goed
Geheel appartement
2 slaapkamersMax. aantal: 465 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Gold Apartment in Venecia
Gold Apartment in Venecia
- Gratis wifi
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
De prijs is € 238
inclusief belastingen en toeslagen
6 jan - 7 jan 2026
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: EUR 150.0 per verblijf
- De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 januari betaal je EUR 2.80 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.40 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 februari tot 31 december betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.00 per nacht voor gasten tussen 10 en 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor babybed: EUR 35 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT027042C2ZPXINC9C
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gold Apartment Venice
Gold Venice
Gold Venice
Gold Apartment
Gold Apartment Venice
Over deze buurt

CALLE PRIULI (CANNAREGIO) 3798, Venice, VE, 30121
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Gold
Beoordelingen
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster5,0
Netheid
8,0
Voorzieningen
2,0
Personeel en service
6,0
Milieuvriendelijkheid
4,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
16 aug 2024
Positief: Voorzieningen
4 nachten verbleven in augustus 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Rakesh
Reisde met familie en kleine kinderen
19 jul 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Rakesh
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Frank
Reisde met familie
10 aug 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Bel appartement, très bien situé à Venise
Frank
5 nachten verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Sébastien
Reisde met familie
12 nov 2019
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sébastien
3 nachten verbleven in oktober 2019








