Geheel appartement

Apartment Valier by Interhome

Fotogalerie voor Apartment Valier by Interhome

Een balkon met uitzicht op gebouwen, een rieten stoel en een betegelde vloer.
Gondels afgemeerd aan een Venetiaanse gracht, met een historisch gebouw op de achtergrond.
Een gracht met een boot en historische gebouwen langs het water.
Een slaapkamer met een groot bed, een nachtkastje, een radiator en afbeeldingen in lijsten aan de muur.
Een balkon met rieten meubels, een schilderij en uitzicht op gebouwen.

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 480 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment Valier by Interhome

  • Gezellig, historisch appartementencomplex "Valier", van 2 verdiepingen. In het centrum van Venezia, Isola di San Pietro, in het district Castello, rustige ligging, 100 m van het kanaal. Verwarming alleen beschikbaar van 15. Okt. - 15. Apr.. Restaurant, bar, café 200 m, bushalte "Piazzale Roma" 4 km, veerboot "Vaporetto stop San Pietro" 300 m. Attracties in de buurt: Arsenale, Biennale di Venezia, Piazza San Marco 1.8 km.
    Appartement 3-kamers 80 m2 op de 1e verdieping. Licht, doelmatig en comfortabel ingericht: groot, open woon-/eetkamer met 1 kastbed (80 cm, lengte 190 cm), eettafel en TV. Uitgang naar het balkon. Doorloopkamer met 2 bedden. 1 groot 2-pers. kamer. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer). Bad/bidet/WC. Verwarming, air-conditioning. Balkonmeubilair, loggia, bergruimte. Uitzicht. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer, haardroger. Internet (WiFi, gratis). IT027042C22W7724JV

    In prijs inbegrepen:
    ERV annuleringsverzekering
    Energiekosten
    Verwarming
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen)
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar)

    #IT4200.209.1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 80 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
On certain dates of the year, visitors must pay an access fee of EUR 5-10 per person per day to enter Venice. Those with accommodation in Venice are exempt from paying this. Guests must however request an exemption voucher in advance and present it with an identity document on arrival. To check affected dates, fees and request an exemption, visit cda.ve.it/en/.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT027042C22W7724JV
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Venetië in het stadscentrum. Rialtobrug en Dogenpaleis zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lido di Venezia en Marina di Venezia. Planetario di Venezia en Museo di Storia Naturale di Venezia zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Venetië
Meer appartementen in Venetië
Kaart
Venice, Veneto

In de buurt

  • Een historische brug over een gracht, met twee torens, waarvan één een klok heeft en de andere een vlag.
    Arsenaal van Venetië
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een pad omzoomd met bomen, met mensen die lopen, rode vlaggen en een blauw bord.
    Giardini della Biennale
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • San Pietro di Castello
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Via Garibaldi
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Arsenale della Biennale di Venezia
    8 min. wandelen - 0.7 km

Restaurants

  • Al Covo
    15 min. wandelen
  • Caffè La Serra
    8 min. wandelen
  • La Nuova Perla
    10 min. wandelen
  • Vecia Gina
    17 min. wandelen
  • Trattoria Dai Fioi
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment Valier by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment Valier by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment Valier by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment Valier by Interhome?

Dit appartement ligt in Castello, op 2 km afstand van Arsenaal van Venetië, San Marcoplein en Grand Canal. Ook Dogenpaleis en Brug der Zuchten liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment Valier by Interhome

7,8

Goed

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 25 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 25 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

4/10 – Slecht

Rude keyholder

Allereerst was het al onmogelijk van tevoren een routebeschrijving te krijgen van de sleutelhouder. Eenmaal aangekomen stonden wij, in de kou, om 16 uur voor een gesloten deur, dit uur door ons opgegeven bij de boeking. De checkinn was van 16 tot 19 uur volgens de voucher. De sleutelhouder Samuele Emiliani had z'n telefoon uitstaan en kwam doodleuk pas om 19 uur opdraven. Geen excuses, niks. Het was blijkbaar niet in z'n hersens opgekomen eens te informeren. Onbeschoft type dat opgeschoten joch
Van een partnersite

8/10 – Goed

LA SERENITE A VENISE

Jolie location très bien entretenue, et dans un quartier calme et authentique. Parfaite pour une famille de 4 personnes, à proximité de toutes les commodités.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Wohnen wie ein Venezianer

Typisch Italienisches Appartement. Schöne Lage. Sehr nettes Service Personal.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Wohnen wie ein Venezianer

Typisch Italienisches Appartement. Schöne Lage. Sehr nettes Service Personal.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Logement dans Venise

Appartement situé dans un quartier calme, loin de la foule mais qui reste accessible même à pied de la place San Marco et autres visites à faire sur Venise. Je recommande.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Logement dans Venise

Appartement situé dans un quartier calme, loin de la foule mais qui reste accessible même à pied de la place San Marco et autres visites à faire sur Venise. Je recommande.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

appartement au calme

Nous sommes venus essentiellement pour visiter la Biennale , l'appartement et le quartier Castello tout était parfait.Merci encore à la personne qui a assuré l'accueil et notre départ...et Paolo qui a installé un climatiseur dans la location pour rendre notre séjour plus confortable.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Tolles Apartment in ruhiger Lage

Wir (Mutter + 2 Teenager) haben uns im Apartment sehr wohl gefühlt. Trotz der verspäteten Ankunft verlief der Check-in problemlos aufgrund der schnellen, direkten Kommunikation mit P. Die Einrichtung war perfekt für unsere Bedürfnisse, alles hat funktioniert, Betten waren bequem, es gab genug Platz für unsere Sachen. Die Lage ist sehr günstig, da ruhig und beschaulich. Einkaufmöglichkeiten, Restaurants und Wasserbusse erreicht man in 5 Minuten. Wir kommen gern wieder.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Perfetto // Exzellent

Die Frau die das Haus betreut ist extrem sympatisch, geduldig und kompetent. Gratuliere und dankeschön. // La signora che si prende cura dell'appartamento è di una gentilezza di altri tempi. Gentile, premurosa e competente. Grazie.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Vacances en famille

Nous avons passé une semaine dans l'appartement. Il est très bien équipé, proche du centre historique en transports en commun et dans un quartier calme. Tout s'est très bien passé pour la remise des clés, la personne a été très arrangeante. Le seul bémol était la chaleur dans l'appartement, malgré les ventilateurs mis à disposition (mais nous y étions pendant une semaine de canicule, cela ne doit pas être tout le temps pareil!).
Van een partnersite

8/10 – Goed

appartement bien situé au calme

Petite remarque : il serait judicieux de mettre une serrure dans la salle de bains, certaines moustiquaires sont déchirées et ne fonctionnent pas ; pression d'eau insuffisante dans la salle de bain
Van een partnersite

8/10 – Goed

Vacances en famille

Nous avons passé une semaine dans l'appartement. Il est très bien équipé, proche du centre historique en transports en commun et dans un quartier calme. Tout s'est très bien passé pour la remise des clés, la personne a été très arrangeante. Le seul bémol était la chaleur dans l'appartement, malgré les ventilateurs mis à disposition (mais nous y étions pendant une semaine de canicule, cela ne doit pas être tout le temps pareil!).
Van een partnersite

6/10 – Matig

Avis sur l'appartement

Nous avons séjourné à 4 personnes dans cet appartement pendant une semaine. La situation de celui-ci est idéale pour la tranquilité et la distance même à pied des lieux d'intérêt principaux de Venise. Seuls bémol, au mois de juin les moustiques entrent car les mousticaires ne ferment pas. Il manquerait une climatisation au lieu de ventilateurs. L'eau chaude de la baignoire qui sert de douche met un temps trop long à arriver. Une douche à l'italienne serait à envisager.
Van een partnersite

4/10 – Slecht

Null Service vor Ort

Leider ärgerlich vor Ort, trotz Zeitfenster 18-19 Uhr und vom Bahnhof telefoniert warteten wir eine Stunde. Kein Wort der Entschuldigung! Ein Bett war nicht bezogen und Handtücher fehlten. Keinerlei Bemühen, das für uns zeitnah zu lösen. Auf die Bitte, die Reinigungskraft jetzt anzurufen, wurde es unangenehm. Wir haben von dem jungen Mann nichts mehr gehört oder etwas gesehen.... weder Bettwäsche noch Handtücher bis Aufenthaltsende. Überaus unerfreulich, schade dass wir schon bezahlt hatten!
Van een partnersite

4/10 – Slecht

Null Service vor Ort

Leider ärgerlich vor Ort, trotz Zeitfenster 18-19 Uhr und vom Bahnhof telefoniert warteten wir eine Stunde. Kein Wort der Entschuldigung! Ein Bett war nicht bezogen und Handtücher fehlten. Keinerlei Bemühen, das für uns zeitnah zu lösen. Auf die Bitte, die Reinigungskraft jetzt anzurufen, wurde es unangenehm. Wir haben von dem jungen Mann nichts mehr gehört oder etwas gesehen.... weder Bettwäsche noch Handtücher bis Aufenthaltsende. Überaus unerfreulich, schade dass wir schon bezahlt hatten!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Valier

Szczerze polecam wszystkim którzy chcą poczuć się jak w typowym włoskim domu. Apartament w włoskim klimacie. Może nie nowoczesny ale czysty i zadbany. Położony w spokojnej części miasta co dawało nam komfort wypoczynku . Wynajmujący bardzo serdeczni i pomocni. Na pewno tu jeszcze wrócimy.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Z dala od turystycznych tłumów

Z dala od tłumów. Lokalizacja z jakiej korzystam od lat. Spokój, cisza znakomita okolica i dobre miejsce wypadowe do każdej części miasta
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Séjour familial très agréable

L'appartement est spacieux et bien équipé. La literie est confortable (bémol pour le 5e couchage qui est un lit strapontin). Le calme et l'authenticité du quartier font vite oublier le bon kilomètre de marche qui le sépare du centre ville. L'accueil est très sympathique, et la propreté irréprochable. Nous recommandons !
4 nachten verbleven in april 2023
Van een partnersite

8/10 – Goed

Mainio sijainti

Asunto oli toimiva ja siisti. Pyyhkeet liian pieniä, kylpypyyhekoko puuttui kokonaan. Parasta oli asunnon sijainti, palvelut ja kulkureitit olivat lähellä.
Van een partnersite

8/10 – Goed

appartement bien situé au calme

Petite remarque : il serait judicieux de mettre une serrure dans la salle de bains, certaines moustiquaires sont déchirées et ne fonctionnent pas ; pression d'eau insuffisante dans la salle de bain
Van een partnersite

6/10 – Matig

Akjh

Nulla di particolare da segnalare
Van een partnersite

8/10 – Goed

Valier Pax 5 Isola di San Pietro

WLAN funktionierte nicht. Fliegenschutzgitter waren defekt.
Van een partnersite

6/10 – Matig

een negatieve verrassing

het appartement is duidelijk voldoende maar ik werd negatief verrast door de vraag van de verhuurder om de city tax en de cleaning costs ten bedrage van euro 160,- contant te betalen.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Gerne wieder

Alles bestens, gerne wieder.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Venetie

Goed ingericht huisje. Wel wat verouderd meubilair. Maar daardoor ook wel sfeervol. Fijn dat er allerlei dingen waren om te koken, zoals olie, zout, suiker, azijn, thee etc. Enkel minpuntjes: De wifi was van slechte kwaliteit, de horren sloten niet goed, er waren geen extra vuilniszakken en te weinig toiletpapier.