Terrasol Berlin 8 in Torre del Mar biedt onder andere een speeltuin en een spelletjesruimte. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
dit appartement ligt in Velez-Malaga. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Playa Burriana en Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama. Daarnaast kun je ook Teatro del Carmen en Centro de Arte Contemporaneo de Velez Malaga bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Weekend Beach Festival en Solaris Nerja. Bekijk onze reisgids voor Torre del Mar
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 47 min. rijden
Restaurants
Dover
5 min. wandelen
La bella Julieta
5 min. wandelen
Siam
3 min. wandelen
Negri
7 min. wandelen
Don Pedro Cafeteria Pasteleria
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Terrasol Berlin 8 in Torre del Mar?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Terrasol Berlin 8 in Torre del Mar inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Terrasol Berlin 8 in Torre del Mar uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Terrasol Berlin 8 in Torre del Mar?
Dit appartement in Velez-Malaga ligt op 15 minuten wandelen van Parroquia de San Andres Apostol, Playa de Torre del Mar en Juan Manuel Azuaga Stadium. Ook Waterpark Aquavelis en Weekend Beach Festival liggen op 2 km afstand.