Geheel appartement

Ático Green Life by Solset

Fotogalerie voor Ático Green Life by Solset

Een terras op het dak met een jacuzzi, buitenmeubels en uitzicht op het landschap.
Zwembad
Een moderne keuken met witte kasten, een eethoek met een lange tafel en stoelen, en een zithoek met een bank en fauteuils.
Een moderne keuken met witte kastjes, een centraal kookeiland, twee barkrukken en een magnetron.
Een slaapkamer met een bed, een televisie, een stoel en uitzicht op het groen.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ático Green Life by Solset

  • ✔ Gloednieuw penthouse met eigen jacuzzi
    ✔ Groot terras met ligstoelen en elektrische zonwering
    ✔ 3 slaapkamers en 2 badkamers (waarvan 1 en-suite)
    ✔ Gemeenschappelijk zwembad en eigen parkeerplaats
    ✔ Supersnelle glasvezel-wifi en centrale airco
    ✔ Op een steenworp afstand van Baviera Golf
    ✔ Minder dan 2 km van het strand van Caleta de Vélez

    Geniet van dit moderne en lichte, pas gebouwde penthouse naast de prestigieuze Baviera Golf in Caleta de Vélez. Een perfecte keuze voor gasten die op zoek zijn naar comfort, rust en een uitstekende locatie om zowel van golf als van de Costa del Sol te genieten.
    Het appartement beschikt over 3 slaapkamers en 2 complete badkamers met inloopdouches, waarvan één en-suite. Een van de slaapkamers heeft ook een bureau, waardoor deze ideaal is om tijdens je verblijf op afstand te werken (de computer op de foto’s is niet inbegrepen).
    De lichte, open woon- en eetkamer sluit aan op een volledig uitgeruste, moderne keuken met vaatwasser, oven, combikoelkast, koffiezetapparaat en alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. Het appartement beschikt ook over een 45-inch smart-tv, supersnelle glasvezel-wifi en centrale airconditioning in het hele appartement.
    Het hoogtepunt van de woning is het ruime privéterras, ingericht met tuinmeubilair, een elektrisch zonnescherm, 4 ligstoelen en een fantastische privé-jacuzzi met hydromassage, perfect om te ontspannen na een dag op het strand of de golfbaan. De jacuzzi wordt van 1 juni tot 30 september op ongeveer 28 °C gehouden en de rest van het jaar op 31 °C.
    Het wooncomplex beschikt over een gemeenschappelijk zwembad, dat doorgaans van half juni tot half september open is, omringd door kunstgrasvelden om lekker te zonnen.
    Het appartement heeft ook een eigen ondergrondse parkeerplaats.
    Golfers zullen het zeker waarderen dat je op slechts een paar meter van de ingang van Baviera Golf zit, terwijl het strand van Caleta de Vélez, restaurants, supermarkten en lokale voorzieningen allemaal binnen 2 km liggen.

    Licht, nieuw gebouwd penthouse
    Eigen verwarmde jacuzzi het hele jaar door beschikbaar (28 °C van juni tot september en 31 °C de rest van het jaar)
    Gemeenschappelijk zwembad open van ongeveer half juni tot half september
    Eigen ondergrondse parkeerplaats inbegrepen
    Snellesnelle glasvezel-wifi
    Aparte werkruimte beschikbaar in één slaapkamer
    Op slechts een paar meter van Baviera Golf en minder dan 2 km van het strand
    Een auto is aan te raden voor meer gemak

    • Huisdieren zijn NIET TOEGESTAAN.
    • Maximale bezetting: 5 gasten. Het overschrijden van dit maximum is ten strengste verboden. Boete tot € 300.
    • Afval: Gasten moeten hun afval in openbare afvalcontainers weggooien. Als je niet zeker weet waar die staan, vraag het ons dan even. Als je je hier niet aan houdt, kan dat een boete van €50 opleveren.
    • Keuken: Gebruikt keukengerei (potten, pannen, borden, glazen, enz.) moet schoon worden achtergelaten. De eindschoonmaak omvat niet het weggooien van afval of het afwassen van gebruikte spullen. Bij niet-naleving kan een boete tot €50 worden opgelegd.
    • Feestjes zijn niet toegestaan. Dit geldt ook voor luidruchtige bijeenkomsten, harde muziek of overlast tijdens de rusturen (22.30 – 08.00 uur).
    • Respecteer de accommodatie: Behandel het huis alsof het van jou is. Beschadigde of verkeerd gebruikte spullen worden van de borg afgetrokken.
    • Apparaten: Als er iets niet goed werkt, laat het ons dan meteen weten, zodat we het kunnen repareren en je een comfortabel verblijf kunnen garanderen.
    • Glas is niet toegestaan in of bij de jacuzzi.
    • Sleutels: Je krijgt 1 of 2 sets. Bij verlies van sleutels of als je jezelf buitensluit, kan het nodig zijn het slot te vervangen of een slotenmaker in te schakelen; de kosten hiervoor zijn voor jouw rekening.
    • Beddengoed en handdoeken: Gebruik ze niet om make-up te verwijderen, wijnvlekken weg te poetsen of andere vlekveroorzakende stoffen schoon te maken. Voor onherstelbaar bevlekte spullen worden kosten in rekening gebracht.
    Extra’s op aanvraag:
    • Babybedje en kinderstoel: € 35 per verblijf.
    • Extra beddengoed en handdoeken voor maximaal 5 gasten: € 35 per verblijf.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Velez-Malaga in de bergen. Bezoek Balcon de Europa en Marqués de Beniel Palace, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Playa Burriana en Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama. Waterpark Aquavelis en Weekend Beach Festival zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Velez-Malaga
Meer appartementen in Velez-Malaga
Kaart
Vélez-Málaga, Andalusia

In de buurt

  • Een stadsbeeld in de schemering met een opvallend gebouw met een koepel en een groot schip in de voorgrond.
    Haven
    44 min. rijden - 48.3 km
  • Baviera Golf
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Playa de Torre del Mar
    2 min. rijden - 1.5 km
  • De Route van de Kloven: Comares, Colmenar en Alfarnatejo
    2 min. rijden - 1.5 km
  • Playa las Palmeras
    2 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 46 min. rijden

Restaurants

  • Chiringuito tropy
    4 min. rijden
  • Restaurante Eclipse
    3 min. rijden
  • Jordi Bar Tapas
    5 min. rijden
  • El Saladero
    4 min. rijden
  • Brasería La Brisa
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Ático Green Life by Solset over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Ático Green Life by Solset?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ático Green Life by Solset inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ático Green Life by Solset uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Ático Green Life by Solset?

Dit appartement ligt in de bergen, op 2 km afstand van Baviera Golf, Playa de Torre del Mar en De Route van de Kloven: Comares, Colmenar en Alfarnatejo. Ook Playa las Palmeras en Playa de Algarrobo Costa liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ático Green Life by Solset

9,0

Fantastisch

10

Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Everything ran smoothly from checkin to checkout. Very nice. Clean appartment
7 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Good - nice and clean apartment, big spatial terras, firm and hot showers, beds were great and well equipped kitchen. In the afternoon and evening very nice and quiet surroundings. Easy access to the pool and towards the golf court. Some good tips from the host on restaurants and supermarkets. And in general good communication and follow up. Only one thing that we disliked: every morning arround 8-8.15 the gardeners started working on the golf course and the greens with their fuel powered tools. A lot of noise which will could easily be solved by using electrical mowers etc. But we understand that this is out of controle of the company renting the appartment. Arround lunch things would stop and you have a nice and quiet place to enjoy till late.
7 nachten verbleven in mei 2026