Gehele woning

Cave apartment in the heart of the center

Fotogalerie voor Cave apartment in the heart of the center

Een raam met een blauw kader, een witte muur en een klein schap met een terracotta pot en twee blauwe kommen.
Een smalle gang met een blauwe deur, witte muren, een klein tapijt en een bloempot.
Een gezellige kamer met een stenen muur, een houten tafel, een bank en een blauwgroene deur.
Een kleine kamer met een witte muur, een ronde tafel met een blauwe vaas, twee witte stoelen met bruine kussens en een hoge vloerlamp.
Een slaapkamer met een bed, een raam en ingebouwde planken.

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
De huidige prijs is € 71
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cave apartment in the heart of the center

  • El Torreón is een rustige, gezellige plek midden in het centrum van Vejer de la Frontera, ideaal voor stellen en geschikt voor 2 personen. Jullie beschikken over een eigen keuken, privébadkamer, beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen, en er is gratis wifi geschikt voor videogesprekken. Kinderen zijn welkom en parkeren kan in de nabijgelegen straat. Voor grotere groepen kunnen jullie El Torreón combineren met de unit El Patio, zodat er tot 5 personen kunnen verblijven. Gelegen in het historische centrum, is dit de perfecte uitvalsbasis om de charmante plekjes van Vejer te ontdekken.

    El Rincón de la Muralla de Vejer combineert twee appartementen in het centrum van Vejer de la Frontera — El Patio en El Torreón, die samen geboekt kunnen worden voor maximaal 5 personen. Elk appartement heeft een eigen keuken, aparte badkamer, beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen. Deze twee karaktervolle ruimtes zijn perfect voor stellen die rust zoeken of gezinnen die wat meer zelfstandigheid willen, maar toch dichtbij elkaar willen blijven. Parkeren is mogelijk op straat. Feesten en evenementen zijn niet toegestaan. Dankzij de centrale ligging in het historische centrum kunnen jullie alles te voet verkennen.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.30 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/CA/24496
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Vejer de la Frontera. Geniet van de prachtige natuur bij Playa del Carmen en Playa de El Palmar. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Fundación NMAC en Trafalgar Surf. Bekijk onze reisgids voor Vejer de la Frontera
Meer vakantiehuizen in Vejer de la Frontera
Kaart
Vejer de la Frontera

In de buurt

  • Een plein met een fontein, palmbomen en witte gebouwen met balkons.
    Plaza de España
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Castillo de la Vejer
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Arco de la Puerta Cerrada
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Annie B's Spaanse Keuken
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Iglesia del Divino Salvador
    5 min. wandelen - 0.5 km

Restaurants

  • El Jardín del Califa
    5 min. wandelen
  • Las Delicias
    6 min. wandelen
  • Venta Pinto
    15 min. wandelen
  • Garimba Sur
    3 min. wandelen
  • The Singular Coffee
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cave apartment in the heart of the center?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Cave apartment in the heart of the center?

Vandaag, 22 okt. 2026, kost een verblijf bij Cave apartment in the heart of the center van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 71, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Cave apartment in the heart of the center inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cave apartment in the heart of the center uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Cave apartment in the heart of the center?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Vejer de la Frontera ligt vlak bij Arco de la Puerta Cerrada, Annie B's Spaanse Keuken en Castillo de la Vejer. Ook Plaza de España en Iglesia del Divino Salvador liggen op 5 minuten wandelen.