deze bed & breakfast ligt in Varenna. Bezoek culturele hoogtepunten Burgerlijk museum voor Vogelkunde en Natuurwetenschappen en Villa Monastero. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Villa del Balbianello en Kasteel van Vezio. Enoteca Principessa en Villa Melzi-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Varenna
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT097084C1QX3TSAUG, 097084-BEB-00001
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pirelliguesthouselakeofcomo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Waar staat Pirelliguesthouselakeofcomo?
Deze bed & breakfast in Varenna ligt op 10 minuten wandelen van Lover's Walk, Valsassina en Kerk van San Giorgio. Ook San Giovanni Battista-kerk en Burgerlijk museum voor Vogelkunde en Natuurwetenschappen liggen op 10 minuten wandelen. Station Varenna-Esino-Perledo ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Fiumelatte is het 27 minuten wandelen.