Geheel appartement

Fontana Del Lago Apt. 1

Dit appartement in Varenna is voorzien van een keuken en vloerwarming

Fotogalerie voor Fontana Del Lago Apt. 1

Jachthaven
Familie appartement, 1 slaapkamer (Fontana Del Lago Apt. 1) | 1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi (toeslag), beddengoed
Familie appartement, 1 slaapkamer (Fontana Del Lago Apt. 1) | 1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi (toeslag), beddengoed
Interieur
Luchtfoto

Beoordelingen

4,0 op 10 –

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 460 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Fontana Del Lago Apt. 1

Dit appartement in Varenna is voorzien van een keuken en vloerwarming
Dit rookvrije appartement beschikt over wifi in gemeenschappelijke ruimtes en meertalig personeel. Dit appartement beschikt over vloerwarming. Geniet daarnaast van wifi (toeslag) en een keuken. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl een wasmachine en een zitruimte voor nog meer comfort zorgen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers hebben een zitruimte met eettafels. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een kookplaat, een microgolfoven, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en een bidet.

Dit appartement in Varenna biedt tegen betaling wifi aan. Elke flatscreentelevisie van 21 inch heeft kabelzenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi (EUR 5 per dag)

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • Auto aanbevolen

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte
  • Eettafel
  • Vloerverwarming
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 21 inch met kabelzenders

Buiten

  • Terras
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinformatie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 3.0 per dag.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 7 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 7 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 5 per dag (bedrag kan variëren)
  • Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 5 per dag (bedrag kan variëren)
  • Toeslag voor babybed: EUR 3.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 097084-CIM-00001, IT097084B42YTVSFNR
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Accommodatie ook bekend onder de naam

Fontana Del Lago Apt 1 Varenna
Fontana Del Lago Apt. 1 Varenna
Fontana Del Lago Apt. 1 Apartment
Fontana Del Lago Apt. 1 Apartment Varenna

Over deze buurt

dit appartement ligt in Varenna. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Villa Serbelloni en Meer van Lugano. Daarnaast kun je ook Villa Monastero en Burgerlijk museum voor Vogelkunde en Natuurwetenschappen bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Enoteca Principessa en Villa Melzi-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Varenna
Meer appartementen in Varenna
Kaart
Strada Provinciale 44, Fiumelatte, Varenna, LC, 23829

In de buurt

  • Summer sunset at Lake Como Varrena 2017
    Comomeer
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Villa Monastero
    Villa Monastero
    3 min. rijden - 2.1 km
  • View over Lake Como from Castello do Vezio and one of the castle ghosts. Great hike from Varenna.
#AquaTrove
    Kasteel van Vezio
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Sorgente del Fiumelatte
    16 min. wandelen - 1.0 km
  • Royal Victoria
    3 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Fiumelatte - 1 min. wandelen
  • Lugano (LUG-Agno) - 103 min. rijden

Restaurants

  • La Cambusa
    4 min. rijden
  • Bar Il Molo
    2 min. rijden
  • Trattoria San Giacomo
    28 min. rijden
  • Restaurant Seta
    28 min. rijden
  • Aperitivo et Al
    28 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Fontana Del Lago Apt. 1?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Fontana Del Lago Apt. 1 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Fontana Del Lago Apt. 1 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Fontana Del Lago Apt. 1?

Dit appartement in Varenna ligt op 10 minuten wandelen van Comomeer en Sorgente del Fiumelatte. Ook Villa Monastero en Burgerlijk museum voor Vogelkunde en Natuurwetenschappen liggen op 2 km afstand. Station Fiumelatte ligt op maar 1 minuten wandelen.

Beoordelingen over Fontana Del Lago Apt. 1

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

6,0

Netheid

6,0

Voorzieningen

4,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

4/10 – Matig

Megan

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
When we booked this apartment it clearly stated Apt no. 1 on the posting, however, the pictures that are posted, especially of the patio are not from this apartment which I find deceiving. The shower was very small and the door would not close all the way. The shower head was moving and it was impossible to aim water where you wanted. The issue that really bothered us a lot was the mold in the apartment. The smell is overpowering and definitely not healthy. Despite all that, the apartment is located near Varenna , close to the ferry . Nearby there are only two restaurants, both very good. The views from the apartment are amazing.
5 nachten verbleven in augustus 2021