Fabexpress Aditya Guest House ligt in het stadscentrum en vlak bij de luchthaven in Varanasi. Bezoek enkele opmerkelijke bezienswaardigheden in de buurt, zoals Dasaswamedh ghat en Asi Ghat. Bekijk onze reisgids voor Varanasi
Fabexpress Aditya Guest House biedt onder andere dagelijks een gratis receptie. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een 24-uurs receptie en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Fabexpress Aditya Guest House hebben voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: INR 300 voor volwassenen en INR 100 voor kinderen
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 2016
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Entertainment
Lcd-tv van 28 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Airconditioning
Kluisje
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie accepteert uitsluitend boekingen van inwoners of residenten van India.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer INR 300 voor volwassenen en INR 100 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Fabexpress Aditya Varanasi
Fabexpress Aditya Guest House Hotel
Fabexpress Aditya Guest House Varanasi
Fabexpress Aditya Guest House Hotel Varanasi
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Fabexpress Aditya Guest House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Fabexpress Aditya Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Fabexpress Aditya Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Fabexpress Aditya Guest House?
Dit hotel ligt in het centrum van Varanasi, op 5 km afstand van Dewa Mahila Mahavidyalaya Lalpur Lamhi Varanasi, Sarlath Museum en Dhammek Stupa. Ook Klooster van Mulagandha Kuti Vihara en Winkelcentrum JVH liggen op 5 km afstand.