Geheel appartement
Chasa Moffa: Spacious 5.5-room flat in Vnà with panoramic views and private sauna
Dit appartement in Valsot is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Chasa Moffa: Spacious 5.5-room flat in Vnà with panoramic views and private sauna





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
4 slaapkamers2 badkamers183 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Chasa Rosa 2: 2.5-room apartment in the idyllic and sun-drenched mountain village of Vnà
Chasa Rosa 2: 2.5-room apartment in the idyllic and sun-drenched mountain village of Vnà
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Uitzicht op de bergen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 17.18
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
504592
Over deze buurt
dit appartement ligt in Valsot. Geniet van de prachtige natuur bij Lago di Resia en Engadin-vallei. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Mini Fundus en Alpenquell Erlebnisbad. Avonturenpark Goldwasser en Alpinarium Galtür zijn ook een bezoek waard.

Vnà
In de buurt
- Scuol - Motta Naluns-gondel - 11 min. rijden - 11.6 km
- Schloss Tarasp - 15 min. rijden - 15.1 km
- Hangbruggen van Val Sinestra - 18 min. rijden - 11.8 km
- Lago di Resia - 22 min. rijden - 25.2 km
- Serfaus-Fiss-Ladis - 35 min. rijden - 44.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Da Taki - 13 min. rijden
- Buvetta Sfondraz - 15 min. rijden
- Hotel Belvédère - 14 min. rijden
- Café Restorant Pizzeria Allegra - 15 min. rijden








