Zin in een vakantie? Boek dan ons prachtige vakantieappartement in Utersum! Alles wat u nodig heeft voor een heerlijke vakantie vindt u in dit appartement van 99 m².
Het appartement op de begane grond is ideaal voor 4-6 personen. De prachtige serre is een bijzonder hoogtepunt. De grote tuin biedt volop ruimte om te zonnebaden, te ontspannen en te spelen. Een wasmachine, droger en waslijnen in de tuin zijn beschikbaar voor gedeeld gebruik door de gasten van beide appartementen.
Het Heike-huis bestaat uit twee vakantieappartementen, één op de begane grond en één op de eerste verdieping. De tuin is voor alle gasten. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Utersum. Bezoek Golfclub Föhr en Speedboothaven als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Boldixumer Vogelkoje. Föhrer Maislabyrinth en Robbenzentrum Föhr zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Utersum
Zijn huisdieren welkom bij Haus Heike - Holiday Apartment Ground Floor?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Haus Heike - Holiday Apartment Ground Floor inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Haus Heike - Holiday Apartment Ground Floor uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Haus Heike - Holiday Apartment Ground Floor?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Utersum ligt op 15 minuten wandelen van Utersumer Strand, Waddenzee en Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer. Ook Föhrer Maislabyrinth en Lembecksburg liggen op 5 km afstand.