Hotel am Kirchplatz

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Eenvoudige tweepersoonskamer, 1 queensize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Business kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Eenvoudig appartement, 2 slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Comfort kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Comfort tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel am Kirchplatz ligt in Ueberlingen. Konstanz Kerstmarkt en LAGO Shopping-Center Konstanz zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Naturpark Obere Donau en Wild- und Freizeitpark Allensbach verkennen. Bodensee-Therme Überlingen en Badestrand Bodensee Yachtclub Überlingen zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Ueberlingen
Meer pensions in Ueberlingen
Kaart
Kirchbühl, Ueberlingen, BW, 88662

In de buurt

  • Neuweiher
    6 min. rijden - 7.1 km
  • Goldbacher Badestrand
    9 min. rijden - 7.5 km
  • Bodensee-Therme Überlingen
    13 min. rijden - 8.8 km
  • Münster St. Nikolaus
    14 min. rijden - 9.5 km
  • Wallfahrtskirche Birnau
    15 min. rijden - 14.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Überlingen-Therme - 9 min. rijden
  • Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Lake Constance) - 52 min. rijden

Restaurants

  • Bootshaus Bodman
    12 min. rijden
  • Riva Café Ristorante
    10 min. rijden
  • Aquarama
    9 min. rijden
  • Conditorei Bergmann
    9 min. rijden
  • Seehaus
    11 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel am Kirchplatz

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hotel am Kirchplatz heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag)
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel am Kirchplatz bieden veel comfort dankzij gratis wifi en gratis flessenwater.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkuipen of douches en haardrogers
    • (kleer)kasten, waterkokers en verwarming

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 6,50 tot 9,50 voor volwassenen en EUR 5 tot 7 voor kinderen

Voorzieningen

  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Gladde vloer in de kamer
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Gratis mineraalwater
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 12.30 uur.

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 14.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 9 per huisdier, per nacht

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden zijn toegestaan

Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 12.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 3.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 6.5–9.5 voor volwassenen en EUR 5–7 voor kinderen
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 9 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor babybed: EUR 12.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel am Kirchplatz?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 9 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hotel am Kirchplatz inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel am Kirchplatz uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel am Kirchplatz?

Dit pension in Ueberlingen ligt op 10 km afstand van Neuweiher, Münster St. Nikolaus en Goldbacher Badestrand. Ook Bodensee-Therme Überlingen en Badestrand Bodensee Yachtclub Überlingen liggen op 15 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.