Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 16 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Marsa. Geniet van de prachtige natuur bij Plage de La Goulette en La Marsa Beach. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Centre Culturel de Gammarth Village en Soukra Park. Musée océanographique de Salammbô en Amusementspark Dah Dah Happy Land zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Marsa
Tunis (TUN-Internationale luchthaven Tunis-Carthage) - 26 min. rijden
Restaurants
Al Senior Restaurant
9 min. wandelen
Kebab (Spécialité Orientale)
12 min. wandelen
Les Dunes
15 min. wandelen
Hattab Junior
18 min. wandelen
Solúna
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Two-bedroom apartment with a view of the sea?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Two-bedroom apartment with a view of the sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Two-bedroom apartment with a view of the sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.30 uur uit te checken.
Waar staat Two-bedroom apartment with a view of the sea?
Dit appartement in La Marsa ligt op 3 km afstand van La Marsa Beach, Centre Culturel de Gammarth Village en Marsa Corniche. Ook Gammarth Marina en Amerikaanse Begraafplaats en Monument van Noord-Afrika liggen op 5 km afstand. Station La Marsa Plage ligt op 30 minuten wandelen.
Beoordelingen over Two-bedroom apartment with a view of the sea