Gehele woning·Particuliere eigenaar

5 min from the center of La Marsa

Fotogalerie voor 5 min from the center of La Marsa

Televisie
Koffie en/of koffiezetapparaat
Interieur
Een oven
2 slaapkamers, internet, beddengoed

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
De huidige prijs is € 78
inclusief belastingen en toeslagen
15 mei - 16 mei

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

5 min from the center of La Marsa

Geniet bij dit vakantiehuis van internet. Dit vakantiehuis biedt een televisie en een haardroger.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van airconditioning. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: internettoegang

Eten en drinken

  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Comfort

  • Airconditioning

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in La Marsa. Bezoek culturele hoogtepunten Musée Dar el-Annabi en St. Louis-kathedraal. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Centre Culturel de Gammarth Village en Musée océanographique de Salammbô. Soukra Park en Amusementspark Dah Dah Happy Land zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Marsa
Meer vakantiehuizen in Tunis
Kaart
Marsa, Tunis

In de buurt

  • Marsa Corniche
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • La Marsa Beach
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Basiliek van Damous Karita
    4 min. rijden - 3.0 km
  • Amerikaanse Begraafplaats en Monument van Noord-Afrika
    5 min. rijden - 3.3 km
  • Musée Dar el-Annabi
    8 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Carthage Dermech - 5 min. rijden
  • Station La Marsa Plage - 15 min. wandelen
  • Tunis (TUN-Internationale luchthaven Tunis-Carthage) - 18 min. rijden

Restaurants

  • Kiotori
    6 min. wandelen
  • The Kitchen Eat Meat
    5 min. wandelen
  • Cafés Ben Yedder
    7 min. wandelen
  • Cafe El Alia
    7 min. wandelen
  • Turkish Grill
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Waar staat 5 min from the center of La Marsa?

Dit vakantiehuis in La Marsa ligt op 2 km afstand van La Marsa Beach en Marsa Corniche. Ook Amerikaanse Begraafplaats en Monument van Noord-Afrika en Basiliek van Damous Karita liggen op 3 km afstand. Station La Marsa Plage ligt op 15 minuten wandelen en naar Station La Corniche is het 24 minuten wandelen.

Beoordelingen over 5 min from the center of La Marsa