Villa Jidro ligt in Trogir. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Boulevard van Split en Strand Bacvice. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jeugdpark Stadion of Poljudstadion. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals duiken, snorkelen en windsurfen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Trogir
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 10 per persoon
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Plasma-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 oktober tot 1 april.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 7 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.33 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.67 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 25 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in tussen 21.00 uur en middernacht
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Jidro House Trogir
Villa Jidro House
Villa Jidro Trogir
Villa Jidro Guesthouse Trogir
Villa Jidro Guesthouse
Villa Jidro Trogir
Villa Jidro Guesthouse
Villa Jidro Guesthouse Trogir
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Jidro?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Jidro?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Villa Jidro van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 76, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij Villa Jidro inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 21.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Jidro uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Villa Jidro een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 25 per voertuig.
Waar staat Villa Jidro?
Dit aan het strand gelegen pension in Trogir ligt op 5 minuten wandelen van Kerk van St. Barbara, Kapel van Ivan Orsini en Općinska palača. Ook Hoofdplein Trogir en Kathedraal van Sint-Laurentius liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Jidro
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 61 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 20 van 61 beoordelingen
8 - Goed
20
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 61 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 61 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 61 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
ben, amsterdam
1 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel op geweldige locatie
Heel vriendelijk personeel
Schone kamers en prive parking
ben
7 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met familie
11 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Helpful staff and will assist making your way around.
John
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Stephanie
29 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This hotel was great. The owners and staff were very helpful, the location was perfect, the rooms were really nice and the view out our window was amazing.
Stephanie
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Ronald
Reisde met familie
21 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ronald
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
ELIANE
2 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ELIANE
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Christopher
18 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Villa Jiiodro - an absolute gem!
Great apartment just on the outskirts of Trogir. Location is great as it is in close proximity to everything you need . Apartment comfortably caters for four. Great views from the living room window over the sea & bridge towards Trogir. The local manager was great & very helpful. The apartment might not look great from the outside above a local supermarket but trust us?- it’s great. An absolute gem. Highly recommend.
Christopher
4 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Sebastian
Zakenreiziger
12 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sebastian
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Marijana
20 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property, right on the water and close to the old town.
Marijana
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Bente
Reisde met familie
20 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Best recommendation
Very nice apartment. 2 rooms. 1 living room/kitchen. Stunning view. There is a lot of kitchen supplies so easy to make breakfast/lunch at home. Supermarket is in the same building. We can highly recommend this place.
Bente
3 nachten verbleven in juli 2024
4/10 – Matig
Even Marius
10 jul 2024
Even Marius
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Dong
2 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It is in the center of the island. We walked the whole island and you don't need to drive.
Dong
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Shiing
Reisde met familie
9 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is an excellent property - clean, well maintained, easy access. The owner, Renato, was extremely friendly and helpful. Will stay there again when visiting the Split and Trogir area in the future.
Shiing
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Joseph
17 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clear and timely instructions for how to access the property.
Joseph
1 nacht verbleven in augustus 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Zixuan
1 aug 2023
Zixuan
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Matt
27 jul 2023
Matt
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Åse
17 jul 2023
Åse
1 nacht verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Terje
10 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trivelig bekjentskap med Trogir
Sentralt beliggende rett ved den fine gamlebyen i Trogir. Noe begrenset med gode strender.
Terje
2 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Mickey
Reisde met partner
25 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice room for our short stay. Renato at front desk was extremely nice and helpful. Make sure you follow the check-in info on Expedia since the front desk is not manned 24 hours a day. We had no way to call without cell service. Fortunately another guest came shortly after we arrived and let us in the building. We were locked out of the building with our luggage for a short while. Renato came within 5 minutes after the other guest called him. This was our fault as we did not follow the checkin instructions. The room was clean. Bathroom modern. Good shower. Small refrigerator. Location excellent for walking Trogir area for shops, tours and restaurants. Would recommend.
Mickey
2 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Julie
19 jun 2023
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location
Julie
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Henning
10 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Henning
1 nacht verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Henning
2 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Henning
2 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Håkan
15 sep 2022
Håkan
1 nacht verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Kristin
14 aug 2022
Kristin
7 nachten verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Svein-Erik
17 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Topp service
Meget hyggelig Mye for penga
Svein-Erik
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
stephanie
Reisde met partner
12 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location of Villa Jidro is awesome. There are restaurants and store just outside the door or the old town of Trogir just a few minutes across the bridge away. Check-in was easy and the hospitality grand! We will definitely be back!