Fotogalerie voor La Parenthèse Enchantée • Near Puy du Fou - 12 people





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
6 slaapkamers 3 badkamers 450 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 12 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Treize-Septiers in een landelijke omgeving. Bezoek culturele hoogtepunten Château de Tiffauges en Logis de la Chabotterie. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Puy du Fou en Étang de la Tricherie. Funbowling 85 en Railroad of the Vendée zijn ook een bezoek waard.

Treize-Septiers, Vendée
In de buurt
- Château de Tiffauges - 10 min. rijden - 11.8 km
- Cite des Oiseaux - 12 min. rijden - 12.6 km
- Château de Clisson - 18 min. rijden - 15.6 km
- Puy du Fou - 33 min. rijden - 34.2 km
- Le Grand Parc du Puy du Fou - 33 min. rijden - 34.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- La Digue
- L'entrepotes - 6 min. rijden
- 66 Road - 7 min. rijden
- Pause Café SMTC
- ORS Traiteur - 3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over La Parenthèse Enchantée • Near Puy du Fou - 12 people
Beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
27 externe beoordelingen