Gehele woning

Swamp Rabbit Retreat

Fotogalerie voor Swamp Rabbit Retreat

Een keuken met twee ramen, een spoelbak en kastjes.
Een keuken met een marmeren aanrechtblad, witte kasten, een koffiezetapparaat en een bordje met de tekst 'Wine A Little Laugh A Lot'.
Een netjes opgemaakt bed met een houten hoofdbord, twee kussens en een ingelijste foto aan de muur.
Een eettafel met rode placemats, borden en glazen, omringd door zwarte stoelen en een bank.
Een woonkamer met een rode leren bank, een televisie op een houten kast en een kaart aan de muur.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Barbecue
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Swamp Rabbit Retreat

  • Cozy newly renovated three bedroom ranch with front porch side deck on a beautiful wooded lot.
    This house features all new stainless steel appliances and granite counter tops.
    Classy comfortable living room and dining room.
    Big screen television.
    This beautiful home features one king bedroom one queen bedroom one bunkbed bedroom nice grill for the family BBQ.
    Parking for 5 cars.
    Walking distance to the notorious Swamp Rabbit train one block away from the train which runs 22 miles all the wat into downtown Greenville.
    House in 2 blocks from Downtown Travelers Rest.
    7 minutes from Furman university
    18 minutes from downtown Greenville .
    17 minutes Bon Secours Wellness Arena.
    12 minutes from University of South Carolina.
    40 minutes from Lake Keewee and Lake jocassee.
    50 minutes from Ashville NC.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Keuken

  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • Dicht bij de jachthaven
  • Dicht bij een dierentuin
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In het stadscentrum
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Jagen in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

please wash all your dishes and put them back ,used sheets and pillows cases in laundry please put all garbage in pale at the end of garage driveway

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en aan een meer in Travelers Rest. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Greenville Little Theater en Huize Beattie. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Carolina Honey Bee Company en The Children’s Museum of the Upstate een bezoekje brengen. The Peace Center en Dierentuin van Greenville zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals fietsen en bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Travelers Rest
Meer vakantiehuizen in Travelers Rest
Kaart
Travelers Rest, SC

In de buurt

  • Een voetgangersbrug met kleurrijke verlichting, omringd door bomen en een gebouw in de verte.
    Falls Park on the Reedy
    19 min. rijden - 19.2 km
  • Swamp Rabbit Trail
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Carolina Honey Bee Company
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Bon Secours Wellness Arena
    20 min. rijden - 19.9 km
  • Greenville Convention Center
    23 min. rijden - 23.8 km

Lokaal vervoer

  • Greenville Station - 16 min. rijden
  • Greenville, South Carolina (GSP-Internationale luchthaven Greenville-Spartanburg) - 32 min. rijden

Restaurants

  • 7-Eleven
    8 min. rijden
  • Chick-fil-A
    5 min. rijden
  • Mr Salsa
    8 min. rijden
  • Starbucks
    5 min. rijden
  • McDonald's
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Swamp Rabbit Retreat?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Swamp Rabbit Retreat inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Swamp Rabbit Retreat uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Swamp Rabbit Retreat?

Dit vakantiehuis ligt in het centrum van Travelers Rest, op 15 minuten wandelen van Carolina Honey Bee Company en Swamp Rabbit Trail. Ook Prisma Health North Greenville Hospital en Paris Mountain State Park liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Swamp Rabbit Retreat