Gehele woning
In the shade of the lime tree
Dit vakantiehuis in Tour-de-Faure is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor In the shade of the lime tree



Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamer70 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Au Centre de St-cirq, Jardin Avec vue Panoramique sur St-cirq
Au Centre de St-cirq, Jardin Avec vue Panoramique sur St-cirq
- Keuken
- Wasmachine
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
46G12363
Over deze buurt

Unknown, Vallées du Lot, du Célé et Vignoble
In de buurt
Regionaal Natuurpark Causses du Quercy1 min. wandelen - 0.0 km
Gouffre de Padirac56 min. rijden - 69.4 km- Maison de la Fourdonne3 min. rijden - 2.4 km
- Musée Rignault3 min. rijden - 2.4 km
- Kerk van Saint-Cirq-Lapopie3 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
- St Gery Pont Station - 19 min. rijden
Restaurants
- Lou Boulât3 min. rijden
- Le Cantou3 min. rijden
- Du Moulin au Fournil8 min. rijden
- Chez André3 min. rijden
- L'oïlo2 min. rijden