Geheel appartement
Apartment "Familiar Torrox A65" with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi
Dit appartement in Torrox is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor Apartment "Familiar Torrox A65" with Sea View, Private Terrace and Wi-Fi





Geheel appartement
2 slaapkamersMax. aantal: 476 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 622
inclusief belastingen en toeslagen
28 feb - 1 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apt. Pescamar
Apt. Pescamar
- Uitzicht op zee
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/MA/56907, ESFCTU00002901300027955500000000000000000VFT/MA569070
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
50588220
Over deze buurt
Torrox
In de buurt
Playa en Torrox Costa2 min. wandelen - 0.2 km- Playa Ferrara5 min. wandelen - 0.4 km
- Playa de las Lindes13 min. wandelen - 1.1 km
- Playa El Peñoncillo13 min. wandelen - 1.1 km
- Playa El Morche4 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
- Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 55 min. rijden
Restaurants
- Craft Beer ( Artesana) Torrox Costa8 min. wandelen
- Ichiban Restaurante Asiático3 min. wandelen
- La Taberna3 min. wandelen
- La Blanca Paloma8 min. wandelen
- mambo café8 min. wandelen








