EENVOUDIGE ACCOMMODATIE VOOR TIJDELIJKE VERBLIJVEN
Voordat u reserveert, houd er rekening mee dat dit een eenvoudig, functioneel appartement is met basisuitrusting, vooral bedoeld voor werknemers die elders werken of personen die langdurig tijdelijk onderdak nodig hebben. Het is niet opgezet als een conventioneel vakantieappartement.
Het beschikt over een slaapkamer, een terras van 5 m², Wi-Fi-verbinding, televisie, strijkijzer en een buitenparkeerplaats in hetzelfde gebouw. Het complex heeft ook een gemeenschappelijk zwembad voor volwassenen en kinderen.
De onafhankelijke gaskeuken is uitgerust met koelkast, magnetron, wasmachine, serviesgoed, bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster en citruspers.
Lakens zijn in de prijs inbegrepen. Handdoeken kunnen tegen een extra kostprijs van 5 € per persoon aan de reservering worden toegevoegd.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad
Bad of douche
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toeslag: EUR 9
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Unitgrootte: 40 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Rocamaura I-C-6-3 Apartment Estartit to rent with side-view to the sea
L'Estartit
Rocamaura I-C-6-3 Apartment Estartit to rent with side-view to the sea
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Checkin depends on the season, ask the owner
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 9
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 9
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in: EUR 30
Handdoektoeslag: EUR 5 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HUTG-034189
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Torroella de Montgri. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Palau Solterra en Museu de la Mediterrània. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Medes Eilanden Marienreservaat en Ses Negres. Bekijk onze reisgids voor Torroella de Montgri
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 9. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij ROCAMAURA II 1-5 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij ROCAMAURA II 1-5 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat ROCAMAURA II 1-5?
Dit appartement in Torroella de Montgri ligt op 10 minuten wandelen van Strand van Estarit, Platja Griells en Medes Eilanden Marienreservaat. Ook La Platgeta Strand en Parc Natural del Montgrí, les illes Medes i el Baix Ter liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over ROCAMAURA II 1-5
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
6/10 – Matig
HENRI JEAN
15 jun 2026
Rocamaura II. 1-5
L’emplacement de l’appartement , la piscine de la résidence ainsi que la réactivité de l’agence.
Cet appartement a un réel besoin d’être rénové aussi surtout la salle de bains. Un changement de mobilier avec peu de frais serait souhaitable .
Van een partnersite
8/10 – Goed
MARIA
23 okt 2024
Buena relación calidad-precio
La ubicación
Lo peor es la conexión a Internet. No funciona correctamente.