Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
La Maison Di MelDen
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Een terras, een smart-tv en een waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 99 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Torre Annunziata. Parco Archeologico di Pompei en Herculaneum zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Golf van Napels en Berg Vesuvius - Pompei (streek). Bekijk onze reisgids voor Torre Annunziata
Centraal station Torre Annunziata - 20 min. wandelen
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 42 min. rijden
Restaurants
Bar Rosso & Nero
10 min. wandelen
Paninoteca 80 Voglia
14 min. wandelen
La Barchetta
11 min. wandelen
Magmaré
10 min. wandelen
Oplonti Beach
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Maison Di MelDen?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij La Maison Di MelDen?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij La Maison Di MelDen van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 122, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij La Maison Di MelDen inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Maison Di MelDen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat La Maison Di MelDen?
Dit appartement in Torre Annunziata ligt op 0,6 km van Golf van Napels en op 5 km afstand van Parco Archeologico di Pompei en Berg Vesuvius - Pompei (streek). Ook Nationaal Park Vesuvius en Villa der Mysteriën liggen op 5 km afstand. Station Torre Annunziata ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Via Viuli is het 30 minuten wandelen.