Aparthotel
The Parade 2 Suites
Aparthotels met keukens, op 7 minuten stappen van Rogers Centre
Fotogalerie voor The Parade 2 Suites





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 129
inclusief belastingen en toeslagen
5 jan - 6 jan 2026
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Premium appartement, 1 tweepersoonsbed met slaapbank, uitzicht op de stad laden

Premium appartement, 1 tweepersoonsbed met slaapbank, uitzicht op de stad
Hoogtepunten
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een eettafel
Een vaatwasser
Televisie
Een wasmachine en droogkast
Alle foto's voor Familie appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op de stad laden

Familie appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op de stad
Hoogtepunten
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een eettafel
Een vaatwasser
Televisie
Een wasmachine en droogkast
Alle foto's voor Premier appartement, Meerdere bedden, uitzicht op de stad laden

Premier appartement, Meerdere bedden, uitzicht op de stad
Hoogtepunten
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast/vriezer
Een eettafel
Een vaatwasser
Televisie
Een wasmachine en droogkast
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

21 Iceboat Terr, Toronto, ON, M5V 4A9
Over deze accommodatie
The Parade 2 Suites
Aparthotels met keukens, op 7 minuten stappen van Rogers Centre
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een snelle uitcheckservice over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met digitale zenders, terwijl een wasmachine/droogkast en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen.
The Parade 2 Suites heeft 20 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een wasmachine/droogkast en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Elke kamer heeft een televisie met digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Vóór het inchecken dien je een waarborg van CAD 500 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.