Fotogalerie voor GLOBALSTAY Puff of air over the lake 49 Floor PH 1Bedroom+DEN





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele flat
1 slaapkamer 1 badkamer 65 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Waterfront Majesty Enclaves
Waterfront Majesty Enclaves
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
6.4 van 10, 135 beoordelingen
De prijs is € 201
inclusief belastingen en toeslagen
23 okt - 24 okt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
711150
Over deze buurt
dit appartement ligt in Centrum van Toronto, een wijk in Toronto. CN Tower (zendmast) en The Distillery Historic District zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Ripley's Aquarium of Canada en Hockey Hall of Fame. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Rogers Centre of Scotiabank Arena.

Toronto/Canada, ON
In de buurt
- Rogers Centre - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Metro Toronto Convention Centre - 11 min. wandelen - 1.0 km
- CN Tower (zendmast) - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Ripley's Aquarium of Canada - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Scotiabank Arena - 20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Prince Street Pizza - 8 min. wandelen
- Tim Hortons - 2 min. wandelen
- National - 7 min. wandelen
- Liberty Shawarma - 5 min. wandelen
- Cherry’s High Dive - 8 min. wandelen