Gehele woning
Limited to one group per day Newly built privat / Tonami Toyama
Dit vakantiehuis in Tonami is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Limited to one group per day Newly built privat / Tonami Toyama





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer73 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 352
18 jan - 19 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Nonsmoking Limited to one group per day Brook / Toyama Toyama
Nonsmoking Limited to one group per day Brook / Toyama Toyama
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
De prijs is € 148
19 jan - 20 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1115561
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Tonami. Ranjyo-bos en Horaisan-wijmakerij en Yamafuji-wijngaard zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Mitsui Outlet Park en Shinminato Kitokito-markt. Tulpenpark van Tonami en Taikoyama-land zijn ook een bezoek waard.

Tonami, Toyama
In de buurt
- Provinciaal Museum van Tonami - 3 min. rijden - 2.7 km
- Tulpenpark van Tonami - 3 min. rijden - 2.4 km
- Kunstmuseum van Tonami - 3 min. rijden - 3.0 km
- Tulpengalerie van Tonami, - 3 min. rijden - 2.4 km
- Omicho-markt - 43 min. rijden - 40.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- マクドナルド - 2 min. rijden
- ゴーゴーカレー 砺波千代スタジアム - 9 min. wandelen
- 横浜家系ラーメン 魂心家 砺波 - 9 min. wandelen
- くら寿司 - 2 min. rijden
- テイクアウトカレー ガンディ - 6 min. wandelen








