Yadoya Sen no Kawa

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Keuken

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Yadoya Sen no Kawa ligt in Asakusa, een wijk in Tokio. Sensō-ji-tempel en Keizerlijk paleis van Tokyo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Uenopark en Baai van Tokio. Tokyo Disney Resort® en Tokyo Disneyland® mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
Kaart
6-3-9 Asakusa, Tokyo, Tokyo Prefecture, 111-0032

In de buurt

  • Schrijn van Asakusa
    Schrijn van Asakusa
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Sensō-ji-tempel
    Sensō-ji-tempel
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Nakamise-dori
    Nakamise-dori
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Hoppy Street
    Hoppy Street
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Kaminarimon-poort
    Kaminarimon-poort
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Asakusa - 11 min. wandelen
  • Station Minowa - 18 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 49 min. rijden

Restaurants

  • 浅草 角萬
    4 min. wandelen
  • ナカジマ
    6 min. wandelen
  • Nacol
    4 min. wandelen
  • そば丸花 総本店
    3 min. wandelen
  • 喫茶あかね
    5 min. wandelen

Over deze accommodatie

Yadoya Sen no Kawa

  • Hotel vlak bij Sensō-ji-tempel
  • Yadoya Sen no Kawa bevindt zich niet ver van Tokyo Skytree en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Yadoya Sen no Kawa hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Haardrogers en zeep
    • Keukens, koelkasten en microgolfovens

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Gezinsvriendelijk

  • Keuken in de kamer
  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op de kamer

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Haardroger
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Eten en drinken

  • Keuken
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Schoonmaakartikelen

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Droogkast
  • Tatamivloer (geweven matten)
  • Verwarming
  • Wasmiddel

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Yadoya Sen no Kawa?

Dit hotel ligt in Asakusa, op 10 minuten wandelen van Schrijn van Asakusa en Sensō-ji-tempel. Ook Tokyo Skytree en Uenopark liggen op 3 km afstand. Station Minowa ligt op 18 minuten wandelen en naar Station Honjo-azumabashi is het 20 minuten wandelen.