Kyodo House ligt in Setagaya, een wijk in Tokio. Keizerlijk paleis van Tokyo en Sensō-ji-tempel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Nationale tuin Shinjuku Gyoen en Yomiuriland. Ga naar Tokyo Dome om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Sanrio Puroland, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Tokio
2-13-1 Kyodo, Tokyo, Tokyo Prefecture, 156-0052
In de buurt
Gotokuji-tempel
18 min. wandelen - 1.5 km
Setagaya Hachimangu
15 min. wandelen - 1.3 km
Baji Koen-park
3 min. rijden - 1.4 km
Museum voor Lokale Geschiedenis van Setagaya
3 min. rijden - 1.4 km
Hanegi-park
5 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Station Kyodo - 4 min. wandelen
Yoga Station - 5 min. rijden
Tokio (HND-Haneda) - 65 min. rijden
Restaurants
マクドナルド
4 min. wandelen
大戸屋
2 min. wandelen
イタリアンダイニング DoNA
1 min. wandelen
ケンタッキーフライドチキン
2 min. wandelen
手打ち元祖武蔵野うどん 幸
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Kyodo House
Pension vlak bij Shibuya Crossing
Kyodo House heeft alles wat je nodig hebt.
Gelijkaardige accommodaties
APA Hotel & Resort Nishishinjuku Gochome Ekimae Tower
Shibuya
APA Hotel & Resort Nishishinjuku Gochome Ekimae Tower
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Waar staat Kyodo House?
Dit pension ligt in Setagaya, op 4,6 km van Komazawa Olympisch park en op 10 km afstand van Shibuya Crossing en Nationale tuin Shinjuku Gyoen. Ook Stedelijk Concertgebouw voor Opera in Tokio en Shibuya Scramble Square liggen op 10 km afstand. Station Kyodo ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Chitose-Funabashi is het 15 minuten wandelen.