Curt di Clement Eco Mobility Hotel ligt naast een golfbaan en vlak bij een treinstation in Tirano. Geniet van de prachtige natuur bij Valgrosina Vallei en Valle di Corteno. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Spoorweg van Bernina en Passo dell'Aprica. Doe mee aan outdooractiviteiten zoals het volgen van een ecotour en het afleggen van wandel- en fietsroutes of maak gebruik van fietsverhuur om op eigen houtje Tirano te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Tirano
Via dei Castelli 2, Tirano, SO, 23037
In de buurt
Spoorweg van Bernina
8 min. wandelen - 0.7 km
Wijnhuis Conti Sertoli Salis
5 min. wandelen - 0.4 km
Santuário De Nossa Senhora De Tirano
3 min. rijden - 2.5 km
Stelvio Nationaal Park
34 min. rijden - 29.0 km
Bormio Therme
57 min. rijden - 48.4 km
Lokaal vervoer
Station Tirano - 9 min. wandelen
St. Moritz (SMV-Samedan) - 72 min. rijden
Restaurants
Mc Donald's
3 min. rijden
Margi Bar
9 min. wandelen
Ai Portici
9 min. wandelen
Il Pallino
10 min. wandelen
Gagin
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Curt di Clement Eco Mobility Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Spoorweg van Bernina
Bij Curt di Clement Eco Mobility Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende golfbaan en een terras. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een tuin.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, een oplaadpunt voor elektrische auto's en rookvrije accommodatie
Hulp bij uitstappen/tickets, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het ontbijt, het behulpzame personeel en de wandelmogelijkheden in de buurt
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Curt di Clement Eco Mobility Hotel hebben voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en geluiddichte muren.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en bidets
Flatscreentelevisies van 42 inch met satellietzenders
Baby-/kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen binnen 250 meter van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 11.00 uur
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Evenementen voor wijnreleases
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Groentetuin
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Dun tapijt in gemeenschappelijke ruimtes
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
1 gebouw
100% hernieuwbare energie
3 etages
Gebouwd in 2001
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Traditionele architectuur
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 42 inch met satellietzenders
Meer
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Kluisje
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycleren
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 3 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Naast zonne-energie en geothermische energie gebruikt deze accommodatie ook milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT014066A1O8VMGFDQ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Curt di Clement
Curt Di Clement Eco Mobility
Curt di Clement Eco Mobility Hotel Hotel
Curt di Clement Eco Mobility Hotel Tirano
Curt di Clement Eco Mobility Hotel Hotel Tirano
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Curt di Clement Eco Mobility Hotel?
Ja, bij Curt di Clement Eco Mobility Hotel zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Curt di Clement Eco Mobility Hotel?
Vandaag, 3 mei 2026, kost een verblijf bij Curt di Clement Eco Mobility Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 157, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Curt di Clement Eco Mobility Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Curt di Clement Eco Mobility Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Curt di Clement Eco Mobility Hotel?
Dit sportieve hotel in Tirano ligt op 10 minuten wandelen van Wijnhuis Conti Sertoli Salis en Spoorweg van Bernina. Santuário De Nossa Senhora De Tirano ligt op 1,7 km. Station Tirano ligt op 9 minuten wandelen en naar Tirano Loc Station is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Curt di Clement Eco Mobility Hotel
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 279 van 330 beoordelingen
10 - Uitstekend
279
Gastenscore: 8 - Goed. 35 van 330 beoordelingen
8 - Goed
35
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 330 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 330 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 330 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Maaike
21 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een geweldig ecohotel die in authentieke wijze is gerenoveerd.
Leuke details verwerkt met lokale bouwmaterialen in de kamers.
Ontbijt prima verzorgd
Maaike
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Cindy, Pelham
29 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Beautiful property, nice rooms. Highly recommend.
Cindy
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Nicola
Reisde met partner
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very impressive renovation of an historic family home, tucked away in a quiet part of Tirano. Spacious, clean, and very comfortable room. Excellent breakfast buffet. Staff friendly and professional. Convenient access to Tirano station and centro storico. A special place to stay.
Nicola
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Brian
Reisde met partner
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a perfect stay for our first night in Italy! Easy walk from the train. The front desk staff was incredibly friendly and helpful. Loved everything about our room. Very quiet and had an excellent night’s sleep. Breakfast buffet hit the spot! I would definitely come back again!
Brian
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Christine
Reisde met familie
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was a real find. The whole Eco friendly approach was everywhere. The room were spacious, very clean and modern. The included breakfast was outstanding and included juicers that you could make your own. The staff was so helpful.
Christine
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Yasser
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very innovative. Kind and professional staff. I am grateful to Ricardo and Matthew for resolving a small issue in the room and going above and beyond the call of duty. This is much appreciated. Breakfast is great. Convenient location and great work towards saving our planet and environment.
Yasser
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Russell
Reisde met partner
25 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly, helpful staff. Nice clean room. Good breakfast.
Russell
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
David
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Low key entrance off old town alley leads into a restored 12-family house from the 1500s that is now a modern hotel. Took a few minutes to learn how to use the electrics in the room (have to leave keycard in holder by door). Great breakfast. Very good value and something a bit more unique than other hotels. Well worth the extra few minute walk.
David
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
CLAUDIO
9 mrt 2026
CLAUDIO
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Andrew
Reisde met familie
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Booked this hotel for the first night of our trip on the Bernia express. Located about a 5-10 minute walk from the train station it was an amazing hotel.
The room we were allocated was in an outer building which was easy to access. The room was spotlessly clean, very spacious with all amenities. The hotel must have had a refurb as you could still smell the new carpets and fresh paint work. The bath was very stylish with everything you could need.
If I were visiting Tirano again I would stay here again.
Andrew
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
rafael
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel muy bonito con excelente habitación, desayuno incluido y el trato muy amable
rafael
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
JAMES
6 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is a FIND! It is a painstakingly updated and restored. The rooms are all unique. The food for breakfast is very good. Ask for the ginger carrot juice. It was freshly made on front of me in the juicer.
JAMES
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Myriam
Reisde met familie
25 jan 2026
Negatief: Netheid
Em obras durante a estadia
Myriam
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Heloisa
24 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quarto aconchegante , fácil acesso e o café da manhã muitooo bom!
Heloisa
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
FERNANDA
Reisde met familie
23 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tudo excelente. Quarto espaçoso, limpo, roupas de cama e banho ótimas. Cafe da manhã maravilhoso. Perto da estação de trem e restaurantes.
FERNANDA
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Edelman
Reisde met partner
23 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, 12 minutes walk to the train station
Edelman
2 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
ROBERTO
22 jan 2026
ROBERTO
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Gary
20 jan 2026
Gary
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Gary
Reisde met familie
20 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The staff were very friendly. The hotel is in a good location only a short distance from the centre of Tirano. The rooms were clean and warm and we're a good size.
Gary
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Rachel
18 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This hotel is stunning, it's an old building which has been done up to a very high standard. We had a double bedroom which was very large, it had plenty of room if you needed to store luggage and was easy walking distance from the station. It was equipped with a kettle and supplies for hot drinks, and also a fridge. The shower worked great and the bed was comfortable. Breakfast was very good with loads of choice. The area was nice although not alot about, we walked down to the church basilica della madonna which is stunning inside, and also walked all round the small town centre. We also ate at a small restaurant called parravicini where the food was amazing and very reasonable price. I wouldn't hesitate to stay here again. And recommend it either for a stopover when doing the Bernina express or for a longer trip if you want somewhere comfortable with lots of room.
Rachel
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
ana
13 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muito bom
ana
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Sagramor A
Reisde met familie
12 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tudo maravilhoso
Sagramor A
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
MIGUEL
Reisde met familie
9 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo bien, la espera para el check in tardío, el lugar está hermoso, los alimentos todo muy bien, hasta despertamos con una nevada hermosa que pudimos disfrutar desde la habitación
MIGUEL
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
ramiro
Reisde met familie
6 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ok
ramiro
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Juan
Reisde met familie
28 dec 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten