10/10 – Voortreffelijk
Manuel G.


















De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op 3,2 km van Takala en op 20 km afstand van Lim Baai en Dvigrad. Ook Baredine-grot en Višnjan Observatorium liggen op 20 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



