Gehele woning

Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen

Fotogalerie voor Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen

Zwembad met betegelde rand, ligbedden, een palmboom en een wit gebouw met balkon.
Een woonkamer met twee banken, een salontafel, een kroonluchter, lijstwerken aan de muur en een raam met gordijnen.
Een wit gebouw met een deur, plantenpotten en een deurmat.
Een ronde tafel met twee stoelen, een boek en een vaas met bloemen op een balkon met uitzicht op een woonwijk met witte gebouwen en palmbomen.
Een woonkamer met een bank, een salontafel, een kroonluchter en kunstwerken in lijsten aan de muur.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamersMax. aantal: 6200 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 1.220
inclusief belastingen en toeslagen
18 okt - 19 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen

  • Villa Sheila is een ruime, fraai ingerichte villa met 3 slaapkamers op een toplocatie in Puerto del Carmen, ideaal voor families en groepen tot 6 personen.



    De villa is verdeeld over twee verdiepingen en beschikt over 3 comfortabele slaapkamers en 2 badkamers, waarvan één slaapkamer en badkamer op de begane grond. Twee slaapkamers boven hebben toegang tot een balkon met zitje, perfect om van de zon van Lanzarote te genieten.



    Er is een lichte woonkamer, volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, airconditioning, wasmachine, wifi en een smart-tv met toegang tot populaire streamingapps. Een babybedje en extra bed kunnen op aanvraag worden geplaatst tegen een toeslag.



    Buiten vinden jullie een privé verwarmd zwembad, ligstoelen, barbecue, eethoek, tuinmeubilair en veel ruimte om te ontspannen.



    Villa Sheila is bijzonder geschikt voor gezinnen met jonge kinderen. Op verzoek kan er een afneembare veiligheidsafscheiding rond het zwembad geplaatst worden, zodat ouders extra gerust zijn en jonge kinderen niet zonder toezicht bij het zwembad kunnen komen.



    De ligging is uitstekend: Playa Grande ligt op ongeveer 10 minuten lopen. Restaurants zijn op circa 3 minuten afstand. Bars en supermarkt zijn binnen 3–5 minuten bereikbaar. Cafés liggen op ongeveer 3 minuten lopen. De dichtstbijzijnde supermarkt is ongeveer 5 minuten lopen. De luchthaven van Lanzarote is circa 10 minuten rijden.



    Gratis parkeren op straat mogelijk.



    Met het verwarmde zwembad, kindvriendelijke voorzieningen en perfecte ligging is Villa Sheila de ideale uitvalsbasis voor een ontspannen familievakantie in Puerto del Carmen.



    Huisdieren, feesten en evenementen zijn niet toegestaan.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad
  • Buitendouche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Wandelmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 200 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-35-3-0004217
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Tías. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven Rubicon. Ga naar Strand van Puerto del Carmen en Playa de Matagorda als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Centro Deportivo Fariones of Ciudad Deportiva de Lanzarote. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Tías
Meer villa's in Tías
Kaart
Puerto del Carmen, CN

In de buurt

  • Een strand met mensen die zwemmen en spelen, palmbomen en een heldere lucht.
    Strand van Puerto del Carmen
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een school vissen zwemt langs een rotsachtige onderwaterbodem.
    Playa Chica
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Centro Deportivo Fariones
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Lanzarote Golf Resort
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Gran Casino de Lanzarote
    5 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Arrecife (ACE-Lanzarote) - 9 min. rijden

Restaurants

  • Shenanigans
    9 min. wandelen
  • Tropicana
    8 min. wandelen
  • The Irish Rover
    10 min. wandelen
  • McDonald's
    9 min. wandelen
  • Stars Cafe
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen?

Vandaag, 14 okt. 2026, kost een verblijf bij Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen van één nacht voor twee volwassenen op 18 okt. 2026 min. € 1.220, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen?

Deze villa in Tías ligt op 15 minuten wandelen van Timanfaya Sub en Strand van Puerto del Carmen. Ook Biosfera Plaza Shopping and Leisure Centre en Centro Deportivo Fariones liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa Sheila – Family Villa with Heated Pool in Puerto del Carmen

9,8

Uitzonderlijk

9,0

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 12 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Insgesamt waren wir sehr zufrieden. Ein paar kleinigkeiten findet man ja immer, aber es war nichts wildes dabei. Insbesonders der Pool und das drumherum hat uns gut gefallen und wurde auch ausgiebig genutzt. Die Kommunikation per Whatsapp war auch prima. Unsere Fragen wurden schnell beantwortet. Nach einem kurzen Spaziergang war man auch schon an der Strandpromenade. Insgesammt alles prima und nur zu empfehlen.
7 nachten verbleven in augustus 2025
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Everything was PERFeCT thanks to Sheila and her availability! We looking forward to visit lanzarote

Pros: Everything was PERFeCT thanks to Sheila and her availability! We looking forward to visit lanzarote again
Van een partnersite

8/10 – Goed

Una Vacanza ottima per me e i miei amici, un'isola molto affascinante (mi mancava) una location come

Pros: Una Vacanza ottima per me e i miei amici, un'isola molto affascinante (mi mancava) una location come dalle foto sul Vs. sito.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

What a beautiful home to stay in!! We had a fabulous 2 weeks staying in Villa Sheila. We loved the h

Pros: What a beautiful home to stay in!! We had a fabulous 2 weeks staying in Villa Sheila. We loved the home feel of the villa, everything we needed was to hand, even down to the rte channels!! Very central positioned, a five minute walk up to Lidl supermarket and only a ten minute stroll to both the Old Town & the strip. The management company were fantastic, especially Richie, he was very helpful and a pleasure to deal with. Thank you Sheila for all your help with our booking, you were very helpful regarding our stay, and we look forward to our next stay in Villa Sheila.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

We had a fabulous holiday in Lanzarote staying in Villa Sheila with our 3 daughters aged 8, 12 & 13

Pros: We had a fabulous holiday in Lanzarote staying in Villa Sheila with our 3 daughters aged 8, 12 & 13 Villa Sheila in central Purto Del Carmen ticked all the boxes central to the beach, shopping and restaurants with great facilities in lovely private secure villa, spacious lovely 3 bedrooms with all the necessary facilities included. We loved the pool & outside area loads of seating and option to sit at the seating /tables either front & back of the villa or the terrace. Ideally located walking distance to main beach area, Oldtown & port. Number of supermarkets, only minutes away. We found Sheila an absolute pleasure to deal with everything went seamlessly, from the booking throughout our stay & local management contact in PDC Richie was also great to deal with v helpful. We rented a car for a couple of days as wanted to explore the island but there is no need for car at this villa as beach shopping & leisure facilities on your doorstep at Villa Sheila. We were delighted to stay in Villa Sheila having not been in Lanzarote in over 15 years we really loved the villa, the area and will definitely return to Villa Sheila. Thanks Sheila for everything.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Nydelig villa, meget behagelig å være der. Kort avstand til alt.

Pros: Nydelig villa, meget behagelig å være der. Kort avstand til alt.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

We cannot rate this property highly enough. Large property with its own pool, close to the strip and

Pros: We cannot rate this property highly enough. Large property with its own pool, close to the strip and old town however set back enough to be peaceful. A proper home from home. Owners fantastic to deal with we would definitely return again. Brilliant holiday.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

On arrival taken back by the Villa. Tranquil setting. 3 large bedrooms and heated pool. 5 minutes wa

Pros: On arrival taken back by the Villa. Tranquil setting. 3 large bedrooms and heated pool. 5 minutes walk to the stripe and 5 minutes walk to the Old Town so ideally situated. and RTE available on the TV.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Dejlig ferier. Huset var ikke rigtig klar til os men blev det undervejs. Meget plads, ligger central

Pros: Dejlig ferier. Huset var ikke rigtig klar til os men blev det undervejs. Meget plads, ligger centralt, mange restauranter, gode indkøbsmuligheder ( Lidl). Efter poolen blev gjort klar var det rigtig lækkert. Grillen desværre fuld af vand!. Hvis det havde været sommer var der en rigtig fin strand at bade fra. Super kommunikation med ejer, hun er rigtig sød:) Vi kunne ønske os bedre køkkenredskaber. Køkkenknivene var ubrugelige, pander og gryder bulede i bunden og flere glas skåret. Vær forberedte på at der ikke er bl.a. Opvasketabs, salt til opvaskemaskinen, staniol, plastposer samt skraldeposer. Men alt i alt havde vi en perfekt vinterferie med varme og gode ture i området. Hvis I lejer en bil så planlæg hvad I vil se - det er en ret vulkansk ø som kræver planlægning dog er der ikke langt mellem seværdigheder. Rigtig god fornøjelse:)
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

This was our first villa holiday and we were very pleased with it. This is a great place to stay. Qu

Pros: This was our first villa holiday and we were very pleased with it. This is a great place to stay. Quiet location but easy walking distance to everything you need. Will definitely be booking again.
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

This was our fourth time staying in Villa Sheila. It's a lovely villa with all you could want in a

Pros: This was our fourth time staying in Villa Sheila. It's a lovely villa with all you could want in a sun holidays. There is lots of space for the five of us. (3 teenage kids). The villa is in a great location being only 4 minutes walk to the beach, restaurants and shops. We found Sheila very easy to detail with and was very helpful. Hopefully we will be back again!