Gehele woning
Villa Joanna Sol by Villa Plus
Deze villa biedt onder andere een privézwembad. Je vindt het nabij Playa de Matagorda.
Fotogalerie voor Villa Joanna Sol by Villa Plus





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 61 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Aparthotel ILUNION Costa Sal Lanzarote
Aparthotel ILUNION Costa Sal Lanzarote
- Zwembad
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
9.2 van 10, Fantastisch, 73 beoordelingen
De prijs is € 123
inclusief belastingen en toeslagen
24 nov - 25 nov
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-35-3-0001073
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3834025
Over deze buurt
deze villa ligt in Tías. Verken de plaatselijke natuur bij Playa de Matagorda en Playa de Los Pocillos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Centro Deportivo Fariones of Ciudad Deportiva de Lanzarote.

Tías
In de buurt
- Playa de Matagorda - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Playa de Los Pocillos - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Strand van Puerto del Carmen - 6 min. rijden - 4.1 km
- Playa de Matagorda - 7 min. rijden - 2.3 km
- Lanzarote Golf Resort - 9 min. rijden - 6.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Aussie's Beach Bar - 13 min. wandelen
- La Barrica - 20 min. wandelen
- Bar Floresta - 19 min. wandelen
- Sirocco Pizzeria Restaurant Grill - 8 min. wandelen
- Lava Lounge Bar - 13 min. wandelen








