Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Country sanctuary with new Game Room





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Thurman, IA
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Bank on it! Suite Bank
Bank on it! Suite Bank
- Keuken
- Airconditioning
- Speelgoed/spelletjes
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
De prijs is € 183
inclusief belastingen en toeslagen
8 sep - 9 sep
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Country sanctuary with new Game Room
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
6 aug 2025
Positief: Netheid
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Melanie H.
6 jul 2025
Positief: Netheid
First class country



Melanie H.
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Kathryn B.
20 jun 2025
Positief: Netheid
Absolutely Wonderful !!!

Kathryn B.
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Desiree P.
25 feb 2025
Positief: Netheid
Great quote place for gathering
Desiree P.
5 nachten verbleven in februari 2025