Podi Hoona Yala Safari Camp ligt in Thissamaharama. Bezoek Sandagiri Wehera en Tissamaharama Raja Maha Vihara, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationaal park Yala en Nationaal Park Bundala. Bekijk onze reisgids voor Palatupana
Bij Podi Hoona Yala Safari Camp zijn er de volgende voorzieningen: gratis ontbijt voor onderweg, dagelijks een gratis receptie en een terras. Vergeet niet te genieten van een kindermenu bij het restaurant ter plaatse. Een vuurkorf, een tuin, een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Barbecues, tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
Hulp bij uitstappen/tickets, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Podi Hoona Yala Safari Camp hebben volop comfort dankzij aparte zitruimtes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches, bidets en gratis toiletartikelen
Terrassen, aparte zitruimtes en dagelijkse schoonmaak
Zijn huisdieren welkom bij Podi Hoona Yala Safari Camp?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Podi Hoona Yala Safari Camp?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Podi Hoona Yala Safari Camp van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 26, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Podi Hoona Yala Safari Camp inchecken?
Inchecken kan vanaf: 09.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Podi Hoona Yala Safari Camp uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Podi Hoona Yala Safari Camp?
Deze tentalow ligt in Thissamaharama.
Palatupana Beach (3,8 km) • Kirinda Beach (5,9 km) • Tempel van Kirinda (6,2 km)