Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartment located a few minutes' drive from downtown, harbor and southern waterfront

Appartement in Termoli

Fotogalerie voor Apartment located a few minutes' drive from downtown, harbor and southern waterfront

1 slaapkamer, beddengoed
Interieur
Interieur
Interieur
Een douche, een haardroger, een bidet, toiletpapier

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Apartment located a few minutes' drive from downtown, harbor and southern waterfront

Appartement in Termoli
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van parkeerplaatsen. Dit appartement beschikt over een microgolfoven, een kookplaat en een televisie. Je vindt er tevens een haardroger en een douche.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van airconditioning. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Tv

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT070078C2IZ5X2HPE

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Termoli. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kasteel van Termoli en Oorlogsmonument van Guglionesi. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Jachthaven van Termoli en Haven van Termoli.
Kaart
Molise, Provincia di Campobasso

In de buurt

  • Spiaggia di Rio Vivo - 3 min. rijden - 2.2 km
  • Corso Nazionale - 4 min. rijden - 4.4 km
  • Spiaggia di Sant'Antonio - 4 min. rijden - 4.8 km
  • Jachthaven van Termoli - 5 min. rijden - 5.1 km
  • Kasteel van Termoli - 5 min. rijden - 5.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Campomarino - 7 min. rijden
  • Foggia (FOG-Gino Lisa) - 63 min. rijden

Restaurants

  • ‪Yoshi - ‬3 min. rijden
  • ‪Caffe De Paris - ‬4 min. rijden
  • ‪Rossopeperoncino - ‬2 min. rijden
  • ‪Ristorante Degli Oleandri - ‬5 min. rijden
  • ‪Ristorante Pizzeria Bahia Azzurra Beach Club - ‬5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment located a few minutes' drive from downtown, harbor and southern waterfront?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Apartment located a few minutes' drive from downtown, harbor and southern waterfront inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment located a few minutes' drive from downtown, harbor and southern waterfront uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment located a few minutes' drive from downtown, harbor and southern waterfront?

Dit appartement in Termoli ligt en op 5 km afstand van Corso Nazionale, Spiaggia di Rio Vivo en Piazza Vittorio Veneto. Ook Forno Panis en Jachthaven van Termoli liggen op 10 km afstand.