8/10 – Goed
Daniel
We loved the Andromeda

































De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit aan het strand gelegen appartement ligt in Tel Aviv Promenade, op 10 minuten wandelen van Antiquiteitenmuseum van Oud-Jaffa, Haven van Jaffa en Klokkentoren van Jaffa. Ook Mahmoudiya-moskee en Vlooienmarkt van Jaffa liggen op 10 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

