Fotogalerie voor Casa Lomo El Aire Laurel





Een terras, een tuin en autoverhuur ter plaatse vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Casa Lomo El Aire Laurel. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 2 40 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Lomo Aire Laurel Tegueste
Casa Lomo El Aire Laurel Tegueste
Casa Lomo El Aire Laurel Apartment
Casa Lomo El Aire Laurel Apartment Tegueste
Over deze buurt
dit appartement ligt in Tegueste. Bodega la Collera en Centro BTT Valles del Oso zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Park La Granja en Parque Maritimo Cesar Manrique bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Heliodoro Rodriguez Lopez Stadium of kies voor een avondje uit bij Espacio Cultural El Tanque.

Tegueste, Canary Islands
In de buurt
- Universiteit van La Laguna - 10 min. rijden - 8.3 km
- Kathedraal van La Laguna - 11 min. rijden - 8.7 km
- Auditorio de Tenerife - 16 min. rijden - 18.0 km
- Plaza de España - 18 min. rijden - 18.8 km
- Strand Teresitas - 32 min. rijden - 31.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Burger King - 13 min. rijden
- Caffè Ritazza, Tenerife North Airport, After security - 13 min. rijden
- El Nervioso - 10 min. rijden
- McDonald's - 11 min. rijden
- La Ínsula - 13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Lomo El Aire Laurel
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.