Particuliere eigenaar
Gregory's Home in Old Tbilisi
Fotogalerie voor Gregory's Home in Old Tbilisi





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

Tbilisi Philharmonic Hotel by Mercure
Oud Tbilisi
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Sportschool
9.0 van 10, Fantastisch, 120 beoordelingen
De prijs is € 75
inclusief belastingen en toeslagen
4 mrt - 5 mrt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Tbilisi, Georgia
In de buurt
Vrijheidsplein8 min. wandelen - 0.7 km
Stadhuis van Tblisi8 min. wandelen - 0.7 km
Winkelcentrum Galleria Tbilisi8 min. wandelen - 0.7 km- Nationale Botanische Tuin van Georgië3 min. wandelen - 0.3 km
- St. George Statue8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
- Kabelbaan van Tbilisi - 10 min. wandelen
- Centraal Station Tbilisi - 19 min. rijden
- Tbilisi (TBS-Tbilisi Intl.) - 26 min. rijden
Restaurants
- Pasanauri7 min. wandelen
- Good Choice6 min. wandelen
- Axiom4 min. wandelen
- Tsota Tsota4 min. wandelen
- Ghumeli6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Gregory's Home in Old Tbilisi
Gelijkaardige accommodaties

HB apartments Chonkadze
HB apartments Chonkadze
- Wasmachine
- Gratis wifi
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gregory's Home in Old Tbilisi Tbilisi
Gregory's Home in Old Tbilisi Bed & breakfast
Gregory's Home in Old Tbilisi Bed & breakfast Tbilisi
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
10

















