Holiday Apartment "Casa Maracuya" with Private Terrace & Wi-Fi
Het vakantieappartement "Casa Maracuya" is gelegen in Tarifa en biedt een comfortabele omgeving voor een stressvrij verblijf.
De woning van 42 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een goed uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer en is geschikt voor 4 personen.
Beschikbare voorzieningen zijn onder andere Wi-Fi, een wasmachine, een vaatwasser en een tv.
Het appartement beschikt over een eigen open terras dat is ingericht om buiten te eten en te ontspannen.
Er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Gezinnen met kinderen zijn welkom.
Huisdieren zijn toegestaan (tegen betaling).
Airconditioning is niet beschikbaar.
Feesten zijn niet toegestaan.
De gasten worden verzocht de buren te respecteren en de stille uren tijdens hun verblijf in acht te nemen (geen lawaai of luide muziek na 22 uur).
- Huisdieren toegestaan betaling 20,00 € per huisdier
Gelijkaardige accommodaties
Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals
Tarifa
Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals
dit appartement ligt in Tarifa. Bezoek Haven van Algeciras en María Cristina Park als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Parque Natural del Estrecho en Playa de los Lances. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Tarifa
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment "Casa Maracuya" with Private Terrace & Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Casa Maracuya" with Private Terrace & Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Casa Maracuya" with Private Terrace & Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment "Casa Maracuya" with Private Terrace & Wi-Fi?
Dit appartement in Tarifa ligt op 15 minuten wandelen van Puerta de Jerez, Iglesia de San Matteo en Estatua de Sancho IV. Ook Mirador El Estrecho en Standbeeld van Guzmán el Bueno liggen op een kwartiertje wandelen.