Aparthotel

Apartamento Támesis Natural

2.0-sterrenaccommodatie
Aparthotel in Támesis

Fotogalerie voor Apartamento Támesis Natural

Appartement | Gratis wifi
Appartement | Privékeuken
Appartement | Badkamer
Appartement | Woonruimte
Voorkant van accommodatie

Aparthotel

1 badkamerMax. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 46
9 okt - 10 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartamento Támesis Natural

Aparthotel in Támesis
Dit aparthotel beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit aparthotel beschikt over gratis wifi. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
In dit aparthotel in Támesis is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Toeslag: COP 30.000 per huisdier per nacht

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Virtuele receptie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je COP 30000 per huisdier, per nacht
Alleen honden zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je btw (19%) dient te betalen bij de accommodatie. Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn mogelijk vrijgesteld van de btw (19%) op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: COP 30000 per huisdier, per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 123562
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

Kaart
146 Cra. 12, Támesis, Antioquia, 056020

In de buurt

  • Parque Principal - 32 min. rijden - 24.3 km
  • Kathedraal van Jericó - 32 min. rijden - 24.3 km
  • Campo de fútbol de La Pintada - 36 min. rijden - 28.6 km
  • Iglesia de Santa Cecilia - 36 min. rijden - 28.6 km
  • Puente Viejo - 36 min. rijden - 28.9 km

Restaurants

  • ‪Pizza Bella - ‬4 min. wandelen
  • ‪Restaurante La Gruta - ‬5 min. wandelen
  • ‪Tienda Mixta Los Abuelos - ‬6 min. wandelen
  • ‪La Barrita De Maturana - ‬5 min. wandelen
  • ‪Pare Pollo - ‬5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartamento Támesis Natural?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 30000 per huisdier, per nacht.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartamento Támesis Natural?

Vandaag, 8 okt. 2025, kost een verblijf bij Apartamento Támesis Natural van één nacht voor twee volwassenen op 9 okt. 2025 min. € 45,65, exclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel berekent Apartamento Támesis Natural voor parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Apartamento Támesis Natural inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Apartamento Támesis Natural uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartamento Támesis Natural?

Dit aparthotel in Támesis ligt op 32 km afstand van Parque Principal, Kathedraal van Jericó en Puente Viejo. Ook Iglesia de Santa Cecilia en Campo de fútbol de La Pintada liggen op 32 km afstand.