4-bedroom house in adorable Tamarindo Beach ligt in Tamarindo. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Reserva Conchal Golfbaan. Ga naar Strand Tamarindo en Playa Conchal als je liever de natuur intrekt. Parque Nacional Marino Las Baulas en Monkey Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tamarindo
4-bedroom house in adorable Tamarindo Beach biedt onder andere een wasserij.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Rookvrije accommodatie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 4-bedroom house in adorable Tamarindo Beach?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 4-bedroom house in adorable Tamarindo Beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 4-bedroom house in adorable Tamarindo Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 4-bedroom house in adorable Tamarindo Beach?
Deze accommodatie in Tamarindo ligt op 2 km afstand van WAYRA-instituut voor Spaans en Strand Tamarindo. Ook Playa Langosta en Tamarindo Kerk liggen op 5 km afstand.